#31 2010-11-03 21:50:05

wilson

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 13
Punktów :   
Wrestler w WFW: Shawn Michaels

Re: Backstage

I think I'm cute
I know I'm sexy
I've got the looks
That drives the girls wild
I've got the moves,
That really move 'em
I send chills,
Up and down their spine
I'm just a sexy boy
[sexy boy]
I'm not your boy toy
[boy toy]



Na hali rozbrzmiewa nagle theme  The Heart Break Kida, a ten pojawia się już i zmierza w stronę ringu, aby wygłosić kolejną mowę


http://img.thesun.co.uk/multimedia/archive/00570/Shawn_Michaels_570038a.jpg


Witam po raz kolejny i może zacznę od tego, że kiedy tu ostatnio przyszedłem wyraziłem się bardzo nie jasno, bardzo ogólnie. Może dlatego, że to był mój pierwszy raz w nowej federacji? Ale przecież podczas występów w innej znanej federacji wychodziłem na ring nie raz i mogłem mówić bez końca. Ciekawe.. Może wyszedłem już z wprawy? Ta zagadka pozostanie nie rozwiązana. Kontynuując, chciałbym powiedzieć dzisiaj kilka rzeczy i podzielić się z wami dobrą nowiną. Po pierwsze.. Pasy federacji World Federation Wrestling.. Mam nadzieję, że spędzę w tej federacji wiele wspaniałych lat swojego życia w związku z tym mam też nadzieję na któryś z pasów WFW. Nie mam jeszcze uściślonych celów co do konkretnego pasa, ale bądźcie pewni, że w najbliższym czasie, w najbliższej przyszłości będę pretendentem do pasa federacji World Federation Wrestling. Po drugie.. Co do ostatniej wypowiedzi Triple H’a i Sweet Chin Music, którego ofiarą padł Cris Jericho. Cieszę się niezmiernie, że mówisz tak otwarcie o powrocie DX. Mówiłeś także o gniewie w moich oczach o tym, że taki gniew mają tylko nie liczni. Jak ty to nazwałeś? Czysty gniew? Co ty sobie ze mnie żarujesz? Jesteś tak zaślepiony pasem WHC, że już nie widzisz co znaczył dla nas obu ten tag-team. Usłyszałem również z twoich ust, że miałbym być twoją prawą ręką. Hehe. To jest kompletna przesada z twojej strony. Wybacz ale w takim razie nie może być mowy o DX, nie tak jak ty to sobie wyobrażasz. Mam nadzieję, że mnie zrozumiesz. Kolejna sprawa to Sundays Night Events. Już w najbliższą niedzielę zaliczę swój debiut w federacji WFW. Nie będzie to byle jaki debiut bo z nie byle jakim przeciwnikiem, a konkretnie. W najbliższą niedzielę stanę oko w oko z Chrisem Jericho, czyli słynnym Y2J. Zapowiada się fantastyczny pojedynek na wysokim poziomie, który zapewnią obaj wrestlerzy. Do końca nie będzie wiadomo kto wyjdzie z tego zwycięsko, lecz po ostatnich wydarzeniach, które miały miejsce w szatni piłka jest po mojej stronie boiska. Pamiętasz Six-Pack Challenge Match na Night of Champions, jeszcze w WWE? Wiem, że pamiętasz.. Nie mogłeś tego zapomnieć. To musiał być dla ciebie straszny blamaż.. W końcu wyeliminowany jako pierwszy. No ja za ciebie trzymałem kciuki z całych sił. W każdym razie w  tym pojedynku pokażesz wszystkim jak bardzo nieudolnym jesteś zawodnikiem. To będzie twój nieudany debiut w nowej federacji. Wracając jeszcze do Triple H’a. Mimo twojej postawy życzę ci powodzenia w pojedynku z Edgem. Załatw go bracie.


Zadowolony Shawn Michaels rzuca mikrofon i opuszcza ring przy swoim themie


I think I'm cute
I know I'm sexy
I've got the looks
That drives the girls wild
I've got the moves,
That really move 'em
I send chills,
Up and down their spine
I'm just a sexy boy
[sexy boy]
I'm not your boy toy
[boy toy]


http://img831.imageshack.us/img831/2345/michaelsshawn.png

Offline

 

#32 2010-11-03 22:07:40

 Edge

http://img207.imageshack.us/img207/5787/modx.png

11880398
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 55
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Edge!
Wrestler w WFW: Edge!

Re: Backstage



Kamera powoli przenosi nas na ring gdzie po raz kolejny słyszymy theme Alberto Del Rio! Gwiazda federacji wjeżdża na halę jednym ze swoich aut. W ringu stoi już Ricardo Rodriguez , jego oficjalny annoucer. Del Rio spokojnie wysiada z samochodu i spogląda na niego uśmiechając się serdecznie. W tym czasie Ricardo zabiera głos. Po zapowiedzeniu Alberto wchodzi do ringu i tauntuje. Uśmiecha się do publiczności i odbiera mikrofon.

-Nazywam się Alberto Del Rio! Ale wy to już wiecie.  Przybywam tutaj w określonej sprawie, ponieważ nie mam czasu na bezsensowną gadaninę od razu przejdę do konkretów. Być może i dostałem swoją szansę na zdobycie World Heavyweight Championship, jednak tego nie dokonałem z czego jestem bardzo, ale to bardzo niezadowolony. Powód? Zwyczajne szczęście moich przeciwników. Najwięcej jednak miał go „Pan Czysty”, czyli Cm Punk. Zadziwiające jest to, że tak słabemu zawodnikowi przyszło dzierżyć najważniejszy pas w federacji. Niestety tak się stało, lecz nie przejmujcie się. Wszystko jeszcze da się załatwić! Już niedługo Straight Edge Warrior straci swój tytuł na rzecz…mnie *szeroki uśmiech* Widze zdziwienie na waszych twarzach. Dlaczego? Hmm przecież to oczywiste, że walkę na PPV sobie odpuściłem lekceważąc przeciwników. Oni jednak mieli szczęście, ponieważ głupim ono dopisuje zawsze i wszędzie. W moim następnym pojedynku również nie będę podchodził do nich z szacunkiem, ponieważ nie ma do kogo.  Żadna z pseudo gwiazd tej federacji nie jest w stanie mi zagrozić. Wy wszyscy powinniście uniżyć się i bić pokłony komuś takiemu jak ja. Dodatkowo należałoby się cieszyć z powodu, ze przyłączyłem was do siebie, a nie odtrąciłem jak pasożyty. Tak! Wiedzcie, że Alberto Del Rio ma dobre serce i przyjmie każdego, który tylko okaże mu szacunek. W tej federacji jednak chyba nie wiedzą co to szacunek do lepszego, ponieważ żaden z tych tumanów jeszcze mi go nie okazał. Spokojnie, nie bójcie się. Wiem, ze potrzebujecie czasu na to aby zrozumieć, kto rządzi federacją mimo, ze nie ma żdanego pasa w swoim posiadaniu. To się oczywiście niedługo zmieni, ponieważ aktualni mistrzowie są tak śmieszni jak wyglądają, a ich umiejętności ringowe są bliskie zeru. Z tej bandy niedorajdów może i wybija CM Punk, jednak jak wcześniej wspomniałem on nie jest wart większej uwagi. Gdy tylko dostanę z nim walkę 1 vs 1 to pokażę mu co to znaczy prawdziwy wrestling. Chciałbym aby walka odbyla się w stypulacji Submission match, aby pokazac mu , który finisher jest mocniejszy.  Każdy z was bez wątpienia wie, że mój Rolling Cross Armbar to dzieło tak perfekcyjne i idealne, ze mówiąc o nim powinno bić się pokłony w moją stronę. Pochodze z Meksyku. Może to wyda wam się śmieszne, lecz nie nosze maski jak reszta naszych „luchadorów”. Nie nadają się oni do niczego. Szkoda mi tylko na nich czasu. Nie ma miejsca na tradycje. Czas iść z biegiem czasu i pokazywać swoją twarz tym bardziej, ze powinna się ona stawać rozpoznawalna nie tak jak jakaś maska. Dowiedziałem się niedawno, ze znana jest już karta z walkami na najbliższa galę. Tak więc 7 listopada zmierzę się w 6 man Battle Royal matchu, którego stawką będzie 1# Contender do pasa World Heavyweight. Co tu dużo mówić. Stypulacja bardzo sprzyjająca wysokim lotom, co pokażę wam wyrzucając wszystkich moich tamtejszych rywali z ringu. Wtedy zostanę pretendentem i nic nie zatrzyma mnie w marszu po mój pas Mistrza Świata Wagi Ciężkiej.  Same przypasowanie zawodników jest śmieszne. Większość z nich dawno nie widziałem w federacji, a niektórych nawet nie widziałem na ringu. Co poradzić. To nie ja tutaj dobierałem swoje przyszłe ofiary. Ahhh tak. Przeznaczmy teraz chwilkę wolnego czasu i poświęćmy się scharakteryzowaniu każdego z nich.  Największym zagrożeniem w tej walce… Hahaha… Co ja gadam. Oczywiście nie obawiam się nikogo, ponieważ nikt tutaj nie może mi zagrozić. Tak więc człowiekiem, z którym będę miał być może drobne kłopoty jest nowa gwiazdeczka federacji – Randy Orton. Opuścił WWE i tak się teraz wałęsa szukając swojego miejsca myśląc, że trafił do bylejakiej federacji i od razu dostanie pas , a każdy będzie go wychwalał i kochał. Niestety Randy na to musisz sobie zapracować, lecz nie uda Ci się to dopóki ja tutaj rządzę. Możesz wygrywać ze słabeuszami, ale nie masz szans w bezpośrednim starciu z prawdziwym mistrzem.Skipp Sheffield – CO?! To chyba jakieś żarty. Ten człowiek dwa razy wystąpił w walce ze mną i od razu dostaje szanse na zostanie pretendentem? Nie bądźmy śmieszni. To wiadome, że wszystko jest ponad jego możliwości i chłopak choćby się starał to nie dotasta mi do pięt i musi się pogodzić z wizją druzgocącej porażki. Trzecim przeciwnikiem będzie John Cena! John, John kochany John! Ulubieniec dzieci, lecz tutaj też nic nie zdziała, ponieważ jego rozwój zostanie szybko i gwałtownie zatrzymany… przeze mnie. Sprawi mi wielką radośc wyeliminowanie go jako pierwszego z ogólnej rywalizacji. Wtedy spojrzę w wasze twarze śmiejąc się w nie. Co wtedy zrobicie marna amerykańska publiczności? Nic! Jedyne co będziecie mogli zrobić to oglądanie mojego momentu chwały. Przechodząc dalej…Jeff Hardy. Tak. Tej walce brakowało zawodnika, który podkłada się od samego początku pobytu w federacji. Nie dziwie się. W końcu władze musiały kimś zapchać tę kartę, a słaby high flyer to zawsze jakieś urozmaicenie . Sądzicie, ze jako przyszły mistrz będę miał z nim jakies kłopoty? Mylicie się. No i przyszła kolej na czarną gwiazdkę – M V P! Tak jest. Człowiek, któremu nie zależy i myśli, że bez umiejętności zarówno ringowych jak i przy mikrofonie jest w stanie sprawić sobie wygraną nad kimś takim jak ja. Halo! Otrząśnij się i wy wszyscy zawodnicy spójrzcie prawdzie w oczy. Jedynym zawodnikiem, który zdominuje Main Event gali, która odbędzie się 7 listopada będzie jedyny i niepowtarzalny , The Pride & Inteligence , Esencia la Ekselencia – Alberto Del Rio!

Albero uśmiecha się szeroko i rozkłada rece. Odkłada mikrofon i ubrany w garnitur przepasany białym recznikiem spokojnie odchodzi na backstage przy ogromnym heel heacie


Streak of The Rated R Superstar Edge :

1 Zwycięstwo
1 Remis
0 Porażek

Offline

 

#33 2010-11-04 14:34:33

Jericho

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 59
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Chris Jericho
Wrestler w WFW: Chris Jericho

Re: Backstage

*Chris jericho wchodzi na ring
Break the walls down!!!! Najpierw chciałbym powiedzieć że jestem oburzony tym co powiedział Shawn Michaels o mnie i o moich walkach szczególnie o Six-Pack Challenge! Wiesz Shawn czy pamiętasz może nas w federacji WWE? Pobiłem Cię bez żalu. Bałeś się mnie i robisz to teraz tylko wstydzisz się do tego przyznać.[publika buczy] Ja w przeciwieństwie do Ciebie i do HHH'a nie boję się niczego i nikogo tak jak EDGE!! Ja pamiętam gdy z EDGEM byłem w Tag-teamie i pokonywaliśmy wszystkich bez wyjątku. A ty!!! Co z tobą HHH'em i waszym DX? Zawsze gdy zdobyliście pasy tag-teamów odrazu je traciliście.
To tyle co chciałem powiedzieć banda hipokrytów.
*Jericho opuszcza ring


BREAK THE WALLS DOWN!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#34 2010-11-04 16:40:38

 TheGame

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

24946455
Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 61
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Triple H i HBK
Wrestler w WFW: Triple H

Re: Backstage

*W stronę ringu z młotem zmierza Triple H [publiczność buczy i skanduje "HBK!"].*

-Poddani skandujący imię innego poddanego.Żałosne!Myślicie , że robi to na mnie inne wrażenie oprócz żalu?Nie obchodzi mnie to!Karą dla was będzie to jak zobaczycie swoich ulubieńców którzy otrzymują Pedigree.Teraz do rzeczy.Zacznę od mojego BYŁEGO przyjaciela HBK'a.Shown , dziwiłeś się , że tak otwarcie mówię o powrocie DX.Jestem konkretnym władcą i nie mam zamiaru zadawać jakichś zagadek itp.Chciałem powrotu tego teamu.Nawet bardzo.Ale to była twoja decyzja.Podjąłeś ją i tego już nie da się zmienić.NIGDY!Mogłeś być o wiele lepszym zawodnikiem.Lecz tak jak już mówiłem podjąłeś decyzję.Nie mam zamiaru z tobą przez to walczyć.Sprawa skończona.Od tej chwili nie mam z tobą nic wspólnego.Teraz czas na Y2J'a który myśli , że Edge stworzy z nim team tylko dla tego , że Jericho mu się podlizuje mówiąc jacy to oni BYLI wspaniali.To tylko dowód twojej słabości.I tego , że sam nie możesz kompletnie NIC zrobić.Wiem , że jedni pomyślą , że to ja jestem słaby gdyż chciałem powrotu DX.Lecz tak nie jest.Ten tag mógłby coś osiągnąć wspólnie nie tylko jedna osoba.Natomiast tag Jericho-Edge nie osiągnął by nic.Nawet jednej wygranej.Myślę , że wszyscy na widowni czyli moi oddani poddani tego nie zrozumieli z powodu braku jakiejkolwiek inteligencji.[na widowni wielkie buczenie]Teraz coś na temat samego Edga.Na najbliższej gali po prostu Cię zmiażdżę swoją ogromną siłą,charyzmą oraz inteligencją.Żadnej z tych cech ty nie posiadasz.Wynik więc jest przesądzony na moją korzyść.Co ty potrafisz?Nawet tego speara nie potrafisz dobrze wykonać.Gdy by nie ja nie byłbyś w tej organizacji nawet sprzątaczem.Haha jesteś dla mnie za słabym przeciwnikiem.Będę z tobą walczył tylko dla tego żeby zobaczyć jak błagasz o litość której za nic nie dostaniesz.To chyba na tyle.Więcej byście nie zrozumieli i te wasze małe mózgi (o ile je macie) by się przegrzały od samego patrzenia na tak wielką osobistość czyli THE GAME'A TRIPLE H'A!Jej zapomniałem jeszcze dodać... a tam.Więcej już nie wytrzymacie.Widzę , żę już coś was bierze.Chyba to przegrzanie waszych małych rozumków.

*The Game schodzi z ringu przy swoim themie który prawie zostaje zagłuszony przez zdenerwowaną publiczność*


http://th184.photobucket.com/albums/x262/Vicissitude24/miscellaneous/DX-HHH_HBK.gif

Osiągnięcia:
1x mistrz świata wagi ciężkiej (obecnie)

Offline

 

#35 2010-11-06 10:39:40

Jericho

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 59
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Chris Jericho
Wrestler w WFW: Chris Jericho

Re: Backstage

*Nagle rozbrzmiewa theme Y2J'a
Jestem zażenowany postacią HHH'a myślisz że jesteś taki wspaniały? To się grubo mylisz!Twój młot jest zrobiony z gumy a, twoja walka to żenada!
Zachowaj się w porządku i wyjdź tu i walcz!![publiczność skanduje Y2J]
*Jericho bierze mikrofon i mówi do publiki zamknijcie się!!!


BREAK THE WALLS DOWN!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#36 2010-11-07 21:09:03

 TheGame

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

24946455
Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 61
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Triple H i HBK
Wrestler w WFW: Triple H

Re: Backstage

*Na ring powolnym krokiem przy swoim themie zmierza The Game.*

-Edge!Na ostatniej gali udowodniłem Ci kto z nas króluje i królować będzie.Byłeś tak pewny siebie... od początku chciałeś tej walki i ją dostałeś.Dostałeś także Pedigree!To nie był przypadek.Nie miałeś szans.To było do przewidzenia.Tą walką udowodniłem , że nie zadziera się z królem królów którym jestem ja!THE GAME!TRIPLE H!Jako , że odważyłeś się wyjść na pewną zgubę stawia Cię to w lepszej pozycji od tych wieśniaków na widowni którzy potrafią tylko buczyć *duży hate od publiczność która skanduje Rated R!*.Ci ludzie moi poddani umieją tylko i wyłącznie gapić się na ludzi lepszych od siebie... a raczej na człowieka lepszego od siebie czyli na mnie *publiczność skanduje "You suck!".Myślicie  ,że te obelgi coś na mnie robią?Tak.Motywują mnie do dalszego wykonywania moim potencjalnym przeciwnikom pedigree.Ale tak jesteście głupi , że nie nawidząc mnie nadal to skandujecie i nadal motywujecie hahaha.Dobrze Edge już się nacierpiał i pewnie się juz rozpłakał.Teraz wypowiem się na temat tego co w swojej ostatniej przemowie rzekł wyzywający tych wieśniaków a sam nie będący lepszym Chris Jerycho.Jako , że mam sentyment do HBK'a w ich ostatniej walce byłem za Shawnem * applause publiczności*.Cicho!Jednak nie zmienia to faktu , że nadal nie popieram jego działań.Chris... tak jak Cole w WWE zacytuję "Jestem zażenowany postacią HHH'a myślisz że jesteś taki wspaniały? To się grubo mylisz!Twój młot jest zrobiony z gumy a, twoja walka to żenada!".To ty jesteś żenadą.Hahaha... z gumy powiadasz?Coś Ci się pomieszało.A jeśli chcesz zobaczyć  czy jest z gumy czy nie możesz go posmakować na swojej głowie.A gumki to ty sobie nakładasz... już sam wiesz gdzie. Powiedziałeś czy jestem taki wspaniały?Jestem gdyż tak wychwalałeś Edga podlizując mu się waszym byłem teamem.Pokonałem jednego z członków tej drużyny więc i z drugim nie będzie problemu.Lecz po co mam się przemęczać?I tak każdy wie , że wygram a w szczególności wie to Rated R Super poddany Edge.Jak wiemy na ostatniej tygodniówce pojawił się GM... ehhh za dużo wiedzy wam tu wpoiłem do tych waszych móżdżków i więcej nie zniesiecie.Więc o tym następnym razem.

*Game przy themie schodzi z ringu do szatni.*


http://th184.photobucket.com/albums/x262/Vicissitude24/miscellaneous/DX-HHH_HBK.gif

Osiągnięcia:
1x mistrz świata wagi ciężkiej (obecnie)

Offline

 

#37 2010-11-07 21:25:29

 $trUsiu

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

12308787
Skąd: Tomaszowo
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 26
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: HBK KOFI MYSTERIO
Wrestler w WFW: HBK

Re: Backstage

http://img260.imageshack.us/img260/6019/kofi.png

*Rozbrzmiewa theme Kofiego Kingstona*


SOS (I hear them callin)
SOS (I hear them shoutin)
SOS I hear them cryin
SOS (I hear them callin)


*Na ring wchodzi Kofi *

http://cdn.bleacherreport.net/images_root/slides/photos/000/409/201/49kofi_kingston_display_image.jpg?1285264394

- Mam wam coś bardzo ważnego do zakomunikowania. Przez całą swoją karierę jestem na szczytach list światowych wrestlerów. Na świecie nie ma wrestlera lepszego ode mnie. W całej naszej federacji to ja jestem najbardziej świecącą gwiazdą i nie będę ukrywał, że wszystko co zrobię to zrobię to tylko po to aby pomóc naszej federacji.

Tylko hmm.... jest tutaj pewna osoba która zaniża poziom naszej federacji. Tą osobą jest nie kto inny jak Chris Jerycho. Gdy wchodzi wszyscy wpadają w niesamowitą euforię, ale dlaczego. Czy on na to zasługuję. Chris Jerycho jest najgorszym wrestlerem w naszej federacji jak i na całym świecie. Wiesz Chris postanowię z Tobą zrobić coś co każdy zapamięta do końca życia. Po naszej walce oczywiście jeśli nie stchórzysz widzowie zobaczą Cię leżącego na sierodku ringu . Wynoszonego na noszach. To ja jestem byłym WWE Intercontinental Championship (2 razy) i WWE United States Championship. A Ty. Ty przy mnie jesteś nikim. Czekam na Twoją odpowiedź ... beztalencie.


SOS (I hear them callin)
SOS (I hear them shoutin)
SOS I hear them cryin
SOS (I hear them callin)


*Kofi wyrzuca mikrofon i wychodzi wykonując swój gest z usmiechem na ustach*

http://img260.imageshack.us/img260/6019/kofi.png

Ostatnio edytowany przez $trUsiu (2010-11-07 21:27:56)


http://img168.imageshack.us/img168/2578/hbkj.png
http://www.wrestlingvalley.org/wp-content/uploads/2009/03/hbk7bn1lf.gif

Offline

 

#38 2010-11-08 14:52:16

 sydalsztajn

http://img207.imageshack.us/img207/5787/modx.png

25244096
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 38
Punktów :   
Wrestler w WFW: Matt Sydal

Re: Backstage

http://lh6.ggpht.com/condegerald/SL7MU1N8xqI/AAAAAAAAcAE/pv7GPp_Gqns/s512/EvanBourne20.jpg

Don't need you anymore .

[JL] - Najbardziej kontrowersyjna gwiazda dzisiejszych czasów na rampie!
[AS] - Łohohohoho ..

Na ring przy sporym heel heacie idzie Matt Sydal niosący w dłoni kartkę i mic'a

Ahh.. Jak cudownie będzie tu powrócić i znowu zacząć robić was w balona, robić wam wyczepiste kawały, mówić o swoich sukcesach, gasić wszystkich innych zawodników i pokazywać wam kto tu rządzi zdobywając tytuły które mi się należą .. No cóż, ale trzeba najpierw zacząć od zera . Pewno mnie pamiętacie z dawnego WWE ale ja się wam moi drodzy przedstawię bo wiele się pozmieniało . Jestem Matt Sydal, najseksowniejszy człowiek żyjący na świecie, najwspanialszy technik i high - flyer, ktoś komu nie może sie oprzeć no bo spójrzcie na mnie, a na siebie i zobaczcie uderzający różnicę . Wszedł do ringu Jak piękny i bestia, oczywiście piękny i bestia to ja bo chyba nie chcielibyście zobaczyć jak niszczę wszystkich swoich przeciwników w ringu, a zresztą nie odmówię wam tego . Matt Sydal puszcza video na titnatronie momenty swoci najlepszych walk  z WWE gdzie niszczył swoich rywali. Widzicie! Wprost ociekam zajebistością, czyż nie ?! Patrzcie na te kocie ruchy w ringu które niszczą każdego ! A jak się z tym nie zgadzanie to krzyczcie zobie te wasze walone "what", to tylko pokazuje oznakę waszego zniewolenia umysłowego , myślicie że mnie to obraża? Pff.. Ludzie, mnie to śmieszy, Stone Colda nie ma, zrezygnował, za bardzo się mnie bał i stchórzył, no cóż - tak ludzie mają jak mnie widzą . Nazywał Siebie najbardziej chorym skurwysynem i nim był, ale jeśli myślał że ma jakieś ze mną szanse to się przeliczył chłopaczyna . Nawet bym się nawet nie spocił, a on leżał by na ringu i miał zadyszkę ze zmęczenia, dlaniego to tylko hotel na biegunach, wózek i emerytura, nawet do Hall Of Fame go wstawili . To jest kolejny dowód na to jakim dziadem był . Za to ja jestem młody, przystojny, rządny tytułów i porządany przez kobiety. Wszyscy mi zazdroszczą, i słusznie ale zasłużyłem sobie na to, a nie wkupiłem się do federacji nazwiskiem . Heel heat Cicho frajerzy, nie skończyłem ! Pff, ja nawet nie zacząłęm , buahahaha, kurde, ja jednak umiem zrobić dobry kawał, idealny wprost materiał na Championa, mam głos, technikę, odpowiednią twarz i poczucie humoru godne mistrza World Wrestling Federation . W dawnym WWE było sporo supergwiazd, ja, ja, ja, ja, Drew McIntyre, Hulk HoganChris Jericho i Brock Lesnar .. Na wszystkich publiczność reaguje heatem Taak, znamy go wszyscy ! Niepokonany Brock Lesnar, siłacz jakich mało i były WWE Champion . Nazywałem go dawniej grubcio ale zauważyłem GM’a który wpieprzył mi się podczas walki Edga! Oh, nie cieszcie się tak bo to jego dopadłem później, błagał o litość i mówił coś o żonie i dzieciach, ja nie wytrwałbym w domu z jedną kobietą, a co dopiero z gówniarzami . Wyszczerzył ząbki i spojrzał na swoją dłoń w której nadal trzymał kartkę, face palm No tak.. kartka . To jest mój kontrakt z WFW, coś o czym możecie tylko pomarzyć, no przynajmniej zanim pozbędziecie się tych brzuchów i mięśnia piwnego.. Kolejny dobry żarcik by Sydal .. No i jak tu mnie nie lubić, nie rozumiem was, przecież jestem idealny w swej zajebistości, ale jest jeszcze jedna piękna, wartościowa osoba która dostała tą jakże wartościową rzecz - kontrakt do World Federation Wrestling .. Panie i panowie przywitajcie wspaniałą, zjawiskową, seksowną - Lizzy Valentine!

[JL] - Nieee..
[AS] - Łohohoho ..

Na ring przo ogromnym heel heacie zmierza przepiękna Lizzy Valentine też z kartką w dłoni

Lizzy weszłą do ringu i namiętnie pocałowała Matta Sydala który po chwili znowu zaczął mówić

Nooo.. to wygląda na to że jesteśmy w kompleciku! łuhu! Czas na bal! Teraz jestem silniejszy niż kiedykolwiek i nic nie powstrzyma naszego duetu przed przejęciem kontroli nad tą federacją . Jeśli jesteście gotowi na zniszczenie klaśnijcie raz! Cisza Wprost was uwielbiam, jakby co to jest ironia ale wątpie że wiecie co to znaczy, jesteście kimś kto połowę życia spędził na oglądaniu telweizji, a drugą na spaniu i jedzeniu tłuściochy kopane! Monster heel heat No wreszcie jakaś reakcja niedorozwoej wy walone . Wygląda na to że powiedziałem to co miałęm do powiedzenia . NIe miejcie mi tego za złe ja już taki jestem i się nie zmienię, nie będe grał waszego ukochanego Evana Bourna który był pokonywany w squasah . Te czasy minęły, nie będę udawał kogoś kim nie jestem . Ci co myślą że gadam o niczym moga mnie pocałować w dupę! Jak ja kocham federacje w których nie ma PG .. Dobra, koniec grania wam na nerwach . Jeszcze opalanie i wybielanie zębów, wy nie macie zębów więc sory . Walcie się w bambuko frajerzy, szczyle czy jak tam się to mówi . Sexiest Man Alive se idzie pogadać z Lizzy na osobności w apartamencie . Ale nieeee .. Ja jeszcze muszę o czymś pogadać, o wyborach waszego idiotycznego GM’a! Nie wiem kto tam u was szefuje ale niec teraz posłucha mnie uważnie, wspaniały GM'ie miłościwie nam tu panujący w swej światłości, jeśli masz choć trochę rozumu albo rozsądku to bardzo chętnie dasz mi title shot na pas WFW, inaczej mogą Ci się stać bardzo nieprzyjemne rzeczy, a ja potrafię być bardzo skuteczny w tym co mówię, jestem dominatorem i kimś kto od razu wykorzysta swojego title shota . Będe jak Rocky Balboa, Mike Tyson i Hulk Hogan razem wzięci, a nawet lepszy bo oni mogą mi jedynie czyścić i całować buty . Becouse I'm Matt Sydal and I'm Awesome ..! Zaraz? Czy tego już gdzieś nie było? Really? Really? Nie obchodzi mnei co myślą o mnie dzieci wojny kauczukowej . Was powinno obchodzić co mówie bo jestem jak Bóg tylko ładniejszy i bardziej utalentowany od was wszystkich, możecie siejedynei uczyćna błędach, i stawiać mi pomniki oraz bić pokłony to może was oszczędze w swej światłości . See U Later  .

Sydal i Lizzy wychodzą przy themie, Sydal rozdaje po drodze autografy których i tak nikt nie chce przyjąć .


Narazie tyle żeby się rozkręcić .

Offline

 

#39 2010-11-09 16:24:32

Lita

http://img408.imageshack.us/img408/279/writer.png

7943735
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 108
Punktów :   

Re: Backstage

`It's like you don't know if you're dreaming... It's just so right...`

(rozbrzmiał theme `It just feels right`. Wyszłam na rampę w długiej, czarnej sukni (o takiej - http://www.shopheadlines.com/images/pro … -dress.jpg ) i pasem zapiętym w talii. We włosach miałam grubą opaskę, a moja twarz przesłonięta była czarną woalką. Przy sporym heacie szłam powoli w stronę ringu.)

`I don't know what it is... It just feels right.`

(Weszłam po schodkach i prześliznęłam się między linami. Wzięłam do ręki mikrofon. Theme ucichł, lecz ja dalej stałam w ringu bez słowa ze wzrokiem wbitym w matę, wsłuchując się przy tym w nieprzychylne mi chanty. Dopiero po dłuższej chwili wydusiłam słabym głosem.)


Kane zniknął.

(Publika przyjęła tą wiadomość ciszą. Co czuli w tej chwili? Ulgę? Smutek? Na pewno szok. Rozejrzałam się po hali obserwując twarze nieznajomych mi ludzi.)

Tak, zniknął. Dziwnym uczuciem było obudzić się rano w pustym domu. Obudzić się nie czując przy sobie jego obecności. Przetrwać cały dzień bez jego uśmiechu, bez jego dotyku, bez jego głosu. Cały dzień bez niego.

(Zawiesiłam głos zamykając przy tym oczy. Następny akapit, za wyjątkiem ostatniego zdania, wymówiłam szeptem.)

Dzień zamienił się w dwa dni, dwa dni w trzy, trzy - w tydzień. Tydzień bez niego. Wy również nie widzieliście go od dawna. Na pewno odczuliście to mniej niż ja, a w Internecie potworzyliście masę teorii spiskowych. Nie, nie wzięliśmy ślubu. Nie uciekliśmy na Bahamy. A już na pewno, nie poszliśmy razem do Diabła!

(Otworzyłam oczy wykrzykując ostatnie zdanie powyższego akapitu.)

W błędzie byli ci, którzy myśleli, że od tak sobie wyjechał, być może na miesiąc miodowy? Być może urządził sobie mały weekendowy wypad za miasto? Być może poszedł się naj*bać i zapomniał drogi do domu? Ooo nie, w błędzie są ci, którzy tak myślą. W błędzie są Ci, którzy uważają to za przypadek!

Ja wiem, że wielu z Was nienawidzi go za to, jaki jest! Nienawidzicie go za to, że jest od Was wszystkich lepszy! Nienawidzicie go za to, że jest inny niż Wy, oryginalny, jedyny w swoim rodzaju! A nas nienawidzicie za to, że byliśmy szczęśliwi!

Wiem również, że na zapleczu były osoby, którym też się to nie podobało. Przerwali nasze szczęście chcąc zniszczyć nas od środka, zarówno jego jak i mnie..

(Odwróciłam się w stronę wyjścia na backstage.)

Wiedzcie, że Wam się to nie uda! Osobno jesteśmy równie silni, jak byliśmy silni razem! Dowodem na to jest to złoto na moich biodrach!

(Ponownie zwróciłam się do wygwizdującej mnie publiczności.)

Tak! Ten pas jest mój! Nie przeszkodziło mi w obronie nawet to, że tłukły mnie dwie suki naraz! Nie przeszkodziło mi to, że KANE'A TAM NIE BYŁO!

Wiedzieć należy, że mimo nieobecności Kane'a wciąż będziecie czuć tu jego pierwiastek - we mnie.!
(publika zaczyna skandować "mini-Kane, mini-Kane")
Nie jestem w ciąży, idioci! Nie przerywajcie mi!
Na czym skończyłam...? A, będziecie czuć jego pierwiastek we mnie. Teraz to ja będę urządzać tu piekło. Wszystkim divom i każdej z osobna. Zacznę już na następnym evencie. Wszyscy zobaczą, że na Ziemi również można zaznać piekła.

(Cała hala przybrała czerwone oświetlenie. Upuściłam mikrofon. Wyszłam z ringu, zapaliłam zapałkę i upuściłam na krawędź ringu. Brzegi kwadratowego pierścienia zapłonęły. Wyszłam z hali bez themu.)


Queen of extreme, Litka is in the house .
http://i38.tinypic.com/24nnof9.png

Offline

 

#40 2010-11-09 17:40:49

Seth Rollins

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

18169297
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 38
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: John Cena
Wrestler w WFW: Tyler Black

Re: Backstage

Rozbrzmiewa theme Tylera Blacka i na arenie osobiście pojawia sie Black

http://wiki.attitude.pl/images/b/be/Tblack2.jpg

-witam wszystkich moich fanów.wiem,że czekaliście na mój powrót dużo czasu,ale zapewniam,że było warto.Zapytacie czemu wfw...Odpowiem,że mwf potrzebuje
lidera.I oto pojawiam sie ja...Tyler Black...Zauważyłem,że w federacji panoszą sie nieproszeni goście.No cóż...Kane...musze przyznać,że widziałem pare twoich
walk i...nie bede ich komentował.Trzeba przyznać,że sie nie zmieniłeś.Nie
podoba mi sie twoje zachowanie i jeśli bedzie trzeba troche ciebie naucze
szacunku do innych.Słyszałem,że masz jakiś pas tu...ciekawe...Chris Jericho...nie powiem,że to zły wrestler,choć musze przyznać,że technicznie
odstaje odemnie,podobnie jak reszta tej federacji.Hmm...Któż godny uwagi  tu jeszcze walczy...CM Punk?No cóż co moznaby o nim powiedzieć...
wiem,że był mistrzem świata wagi cieżkiej w federacji znanejjako wwe.Podobny wyznaje Straight edge,czym mi imponuje,choć
nie sądze by mu to pomogło w starciu ze mną.No i to by było
na tyle.Na najlbliższej gali chciałbym zawalczyć z kims z górnej półki...Myśle,że world Heavyweight Champion brzmi w miare
dumnie.I to właśnie nim chciałbym zostać.
A,no tak jest jeszcze pare osób,o których chciałbym sie wypowiedzieć...Randy Orton...słyszałem,ze kiepsko walczy.Czy tak jest? Mam nadzieje,że
sie przekonam,jeśli oczywiście masz odwage.Punk to podobno w
miare dobry wrestler*buczenie publiczności*.Nastepny jest MVP...*cały czas publiczność buczy*Nie wiem,ale jakoś go nie lubie i z
przyjemnością bym pokonał*publika strasznie buczy,a Tyler patrzy na nią z politowaniem i kontynuuje speech*
Okej,sami tego chcieliście,a wiec zaczne od nowa...
-witam wszystkich.Sądze,że wszyscy mnie znacie,ale dla pewności jeszcze raz sie przedstawie...Jestem Tyler Black.Jakieś
problemy? Nie,to dobrze...No cóż...Na najbliższej gali zmierze sie zapewne z jakimś przecietniakiem i zamierzam wykrecić
pieciogwiazdkową walke.Do tego moje starcie powinno
mieć jakąś przyzwoitą stypulacje...no cóż...sądze,że i tak wygram,ale nie zamierzam go lekceważyć,ktokolwiek by to był.
Teraz jednak przejde do zawodników...
Randy Orton...No cóż...najlepszym bym go nie nazwał...Ha ha co to to nie
Zwykły przecietniak...Shawn Michaels? Ha ha ha...Legenda...No i oczywiś ćwok,idiota,niedorozwinięte
umysłowo dziecko co wmawia sobie,że jest dobrym wrestlerem... Dobry to on może jest ,ale w ...Nieważne...w każdym bądź razie
ten pseudo wrestler nie może równać sie z kimś takim jak
Tyler Black.Nie sądze,by to coś zdobyło jakikolwiek pas w tej federacji...edge? wrestler z niego niezbyt dobry...
Powiedzmy sobie szczerze...Na dzień dzisiejszy jest po prostu
słaby.On również nie może sie równać ze mną,Tylerem Blackiem
Dostałby takie lanie,jak nigdy w życiu...Dlaczego tak sądze? Odpowiedź jest prosta... Bo jestem najlepszy!!!
Jeśli ktoś myśli inaczej niech przyjdzie tu i niech mi to
powie...*chwila ciszy* No właśnie...Jesteście żałośni... Na najbliższej gali zdarzy sie coś niesamowitego...
Tyler Black zaszczyci wfw i po raz pierwszy zawalczy
w ringu tejże federacji.Jak już wspomniałem zamierzam wykrecić
piecio gwiazdkową walke.Jednak,jeśli bedzie
trzeba nie zawaham sie skontuzjować mego przeciwnika!No i właściwie na tym mógłbym skończyć,ale powiem jeszcze coś...mój cel jest jasny
mistrzostwo świata lub wfw championship...Czy ktoś twierdzi,że bym sie nie sprawdził
w roli championa? Jeśli tak,to zapraszam tutaj na ring.Aha,no i jeszcze pozdrowienia dla Generalnego Managera...Na najbliższej gali chciałbym
zawalczyć o jakieś mistrzostwo...I prosz...nie,ja żądam walki z Kanem lub CM Punkiem sądze,ze sobie z nimi poradze...Daj mi tylko szanse,a
możesz być pewny,ze ją wykorzystam.
Rozbrzmiewa theme Tylera,a ten powoli schodzi z ringu


Pasy:
1x world Heavyweight Championship

Offline

 

#41 2010-11-09 18:17:27

Jericho

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 59
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Chris Jericho
Wrestler w WFW: Chris Jericho

Re: Backstage

*Rozbrzmiewa Break the walls down. Jericho zmierza do ringu z mikrofonem.
Kofi wiesz co? Mi twoje umiejętności wcale nie imponują. Jesteś żałosnym murzynem który nic nie potrafi. Fakt przegrałem walkę z Shawnem Michaelsem ale to nie czyni mnie tarczą do obijania! Kofi to człowiek który nie powinien się wypowiadać jest taki sam jak wy wszyscy tutaj zebrani hipokryci.
A to czym jesteś naprawdę:   
http://zapodaj.net/a65637b9c224.jpg
*Jericho wychodzi z ringu rzucając mikrofonem w stół komentatorski.


BREAK THE WALLS DOWN!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#42 2010-11-09 20:08:55

 MVP

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

Skąd: Żagań
Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 4
Punktów :   

Re: Backstage

* One, Two, You here the clock tickin'?
Tick-tock, You about to stop livin'.
Tick-tock, I want you to remember me.
Tick-tock, but the day don't have no memory.

I'm Coming !!
Nobody, stop me, Nobody Hold me, Nobody trought
I'm Coming !!


* Na ring wbiega MVP z mikrofonem.

http://gfx.efotek.pl/images/uwntmmr6pbbcgfhpguil.jpg

Posłuchaj mnie Chris, Ty jesteś zwykłym dupkiem który potrafi tylko mówić. Jeśli tak stawiasz sytuacje załatwcie to walką, chyba że się boisz ??
A i jeszcze jedno... Jeszcze raz nazwij Kofiego murzynem a gorzko tego pożałujesz...

*MVP rzuca mikrofonem w Chrisa J. i wychodzi z ringu przy swoim theme

Ostatnio edytowany przez MVP (2010-11-09 20:46:21)


http://i222.photobucket.com/albums/dd63/Mathi_GFX/GIFs/thMVP-Playmaker2.gif http://i277.photobucket.com/albums/kk61/miguelon____xD/MVP-Playmaker3.gif

Offline

 

#43 2010-11-10 18:44:35

 $trUsiu

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

12308787
Skąd: Tomaszowo
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 26
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: HBK KOFI MYSTERIO
Wrestler w WFW: HBK

Re: Backstage

http://img260.imageshack.us/img260/6019/kofi.png

*Rozbrzmiewa theme Kofiego Kingstona*

SOS (I hear them callin)
SOS (I hear them shoutin)
SOS I hear them cryin
SOS (I hear them callin)


*Na ring wchodzi Kofi *

http://cdn.bleacherreport.net/images_root/slides/photos/000/409/201/49kofi_kingston_display_image.jpg?1285264394

*podnosi mikrofon i mówi*

Może moje umiejętności ci nie imponują Chris ale co z tego skoro i tak cie pokonam i nic nie możesz na to poradzić .Sądzisz że jesteś najlepszy ale to nieprawda gdyby tak było pokonał byś HBK Shawna Michaelsa i miał byś pas WFW ale tak nie jest.
Nazywasz mnie murzynem, a to świadczy tylko o tym że jesteś nic nie wartym rasistą który myśli że wszyscy afro amerykanie to popychadła i chłopcy na posyłki którzy nie potrafią się bić. Udowodnię ci że tak nie jest i pokonam cie w  najbliższej walce i zobaczysz że kolor skóry niema nic do rzeczy. Mówisz że nikt tutaj nie powinien si wypowiadać oprócz ciebie i sugerujesz że jesteśmy hipokrytami czy ty w ogóle wiesz co znaczy to słowo ty klaunie już nie pamiętasz jaki kiedyś miałeś żałosny kostium?
Może jednak masz zaniki pamięci i nie pamiętasz ale ja ci przypomnę !

*Na telebimie pokazuje sie obraz*

http://cdn.bleacherreport.net/images_root/slides/photos/000/260/265/Doink_display_image.jpg?1276661269

Tak drodzy państwo to wasz ukochany Chris w nie tak odległych czasach dam ci rade wróć do swojego dawnego stylu bardziej ci odpowiada niż ten obecny.
I wracając do afro amerykanów dzięki ci MVP że stanąłeś w mojej obronie !

*Kofi odkłada mikrofon i schodzi z ringu kierując się do szatni*


http://img260.imageshack.us/img260/6019/kofi.png

Ostatnio edytowany przez $trUsiu (2010-11-10 18:47:47)


http://img168.imageshack.us/img168/2578/hbkj.png
http://www.wrestlingvalley.org/wp-content/uploads/2009/03/hbk7bn1lf.gif

Offline

 

#44 2010-11-10 19:45:50

Jericho

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 59
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Chris Jericho
Wrestler w WFW: Chris Jericho

Re: Backstage

*Chris Jericho zmierza na ring.
Na początek chciałbym powiedzieć że MVP nie powinien zwracać się do mnie w ten sposób. Szanuje cię MVP ale nie w tykaj nosa w nie swoje sprawy.
a ty Kingston ? Co potrzebujesz kogoś do obrony sam sobie nie poradzisz ? MVP musi Ci pomagać ? Taki z Ciebie Kozak to przestań się innymi bronić. A to że powiedziałem że jesteś murzynem to nic złego bo nim jesteś to nic obraźliwego mówić o czyjimś kolorze skóry murzyn nie murzyn to żadna różnica.
to tyle co chciałem powiedzieć.


BREAK THE WALLS DOWN!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#45 2010-11-10 21:27:28

wilson

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 13
Punktów :   
Wrestler w WFW: Shawn Michaels

Re: Backstage

I think I'm cute
I know I'm sexy
I've got the looks
That drives the girls wild
I've got the moves,
That really move 'em
I send chills,
Up and down their spine
I'm just a sexy boy
[sexy boy]
I'm not your boy toy
[boy toy]



*Powitajcie przyszłego WFW Championa Shawna Michaelsa!* Mr. Wrestlemania zmierza na ring przy swoim themie. Przy mieszanej reakcji publiczności wchodzi na ring i rozpoczyna przemowę.


http://www.allwrestlingsuperstars.com/wp-content/uploads/930/Shawn-Michaels-WWE-Superstar-5.jpg


Po ostatnim Sundays Night Event mam dla was same wspaniałe wieści. Podczas ostatniej gali w Sacramento zostałem zwycięzcą konkursu, którego nagrodą jest title shot na wybrany przez siebie tytuł. Otóż nie wykorzystałem tego od razu, bo po co, tego wieczoru, że tak sobie zażartuję mistrz WFW był w wysokiej formie. Dlatego właśnie za tydzień będziecie świadkami walki o WFW Championship pomiędzy Kane, a Shawn Michaels. The Big Red Monster.. Widział go ktoś w federacji od ostatniej gali? Sweet Chin Music ode mnie, sromotna porażka z Mr. Andersonem i ślad po nim zaginął. Wieść o starciu w najbliższą niedzielę w obronie pasa WFW z pewnością nim wstrząsnęła. Zamknął się w swoim domu i jak przyjdzie co do czego to się w niedzielę nie pojawi, a tego bym nie chciał. Chciałbym stoczyć z nim równy bój i po równym meczu zdobyć mistrzostwo World Federation Wrestling. Tego właśnie bym sobie życzył. Zostając przy wyrównanym boju. Na ostatnim Sundays Night Event pokonałem Chrisa Jerycho. Lepszego debiutu nie mogłem sobie wyobrazić. To była fantastyczna walka, z której wyszedłem zwycięsko. Pokazała ona, że z byłego mistrza wagi ciężkiej, World Heavyweight Championa(WWE) Chrisa Jericho nie pozostało nic. Jestem pewien, że w najbliższą niedzielę na SNE również polegniesz tym razem z Kofi Kingstonem, z którym z resztą masz trochę na pieńku. Trouble in paradise i ciebie nie będzie. Triple H. Dla ciebie wielkie gratulacje za wygraną z Edgem. Pokazałeś mu klasę i nie prędko będzie chciał walczyć World Heavyweight Championa, o którym tak ostatnio wspominał. Jednak chłopak jest głodny walki i na SNE zmierzy się w Tables Matchu z Mattem Sydalem, dla którego to przy okazji będzie debiut, mam nadzieję, że udany. Podsumowując. Najbliższa niedziela będzie ciekawym dniem dla nas wszystkich. Dla mnie ważna walka o pas World Federation Wrestling, a dla innych? Również ważne, chociaż dla niektórych może trochę mniej. Mam nadzieję, że końcówka niedzielnej walki będzie wyglądała tak jeżeli Kane w ogóle się stawi:


http://wwesuperstarswallpapers.com/wp-content/uploads/2010/03/Michaels-Vs.-Kane.jpg



Zadowolony Shawn Michaels rzuca mikrofon i opuszcza ring przy swoim themie


I think I'm cute
I know I'm sexy
I've got the looks
That drives the girls wild
I've got the moves,
That really move 'em
I send chills,
Up and down their spine
I'm just a sexy boy
[sexy boy]
I'm not your boy toy
[boy toy]


http://img831.imageshack.us/img831/2345/michaelsshawn.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pgbiotech.pun.pl www.generally.pun.pl www.kabum.pun.pl www.gramy.pun.pl www.commandos.pun.pl