#61 2010-11-20 15:10:56

CM Punk

http://img837.imageshack.us/img837/3441/adminhz.png

10062172
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 88
Punktów :   

Re: Backstage

*Obecny mistrz Wagi Ciężkiej szykuje się do wejścia na halę. Rozbrzmiewa theme i CM Punk wchodzi i staje*

Yeah

Yeah!

All I've ever wanted was destiny to be fulfilled.
It is in my hands, I must not fail, I must not fail

Even through the darkest days.
This fire burns always.
This fire burns always.



Widzicie...utrzymałem mój pas. Jestem wciąż mistrzem Wagi Ciężkiej! Tą możliwość dało mi uczestnictwo w Straight Edge. To ta społeczność która jest jedynym prawidłowym wyjściem w tym szarym od dymu papierosowego świecie. W niedziele w świetnym stylu pokonałem swoich wrogów. Wielki macho, król Meksyku - Alberto Del Rio odklepał po mojej dźwigni...wszystko poszło zgodnie z planem i udało się obronić mój pas. To co zrobił Orton woła o pomstę do niebia...nie potrafił wygrać ze mną w czysty sposób to zaatakował mnie po walce. Przykro patrzeć na takich osobników jak właśnie ten drewniany zawodniczek. Ale zostawmy to wszystko w cieniu, to jest już za nami. Teraz należy się skupić na najbliższych eventach. W tą niedzielę pokonam mistrza WFW, Shawna Michaelsa i udowodnię który tytuł jest ważniejszy. Następnie odbędzie się PPV a tam dokonam destrukcji na Tylerze Blacku bądź Triple H'u. To będzie dla mnie nic wielkiego, bo nie ma tu godnego pojedynku ze mną wrestlera. Wracając do najbliższej walki mojej osoby, najczystszego zawodnika jaki kiedykolwiek walczył...Tak jak mówiłem stoczę pojedynek z emerytem, człowiekiem który nie powinien w ogóle dostać pozwolenia na wejście do ringu. Dziwne, że on jeszcze się nie rozsypał. On nic nie osiągnął, pokonał jakiegoś śmiesznego Chrisa Jericho, który daje dupy na prawo i na lewo, nasz HBK pokonał także Kane'a, który wcześniej nie chciał przyjąć zasad Straight Edge...więc to żadny sukces jechać "po trupach" *CM Punk wchodzi powoli na ring* Tak więc jutro, na tym ringu zostaniesz pozbawiony wszelkich złudzeń Shawn. Dostąpisz zaszczytu spojrzenia mi prosto w oczy i to będzie jedyny przyjemny moment dla ciebie. Reszta będzie tragiczna...abyś nie pomyślał, że rzucam słowa na wiatr i kłamię to przypomnij sobie co robiłem z moimi przeciwnikami...*Na ekranie pojawiają się skróty walk CM Punka, publiczność zagłusza komentarz* Widzisz? Jestem niepokonany. Spójrz sobie na to realnie...nie masz ze mną najmniejszych szans Shawn, lepiej będzie jeśli się poddasz. Nie będziesz tyle cierpiał..jestem litościwy i pozwolę ci wybrać albo ze mną walczysz i pokonam cię w bardzo brutalny sposób, albo tu i teraz wygłaszasz swoje przemówienie o tym, że rezygnujesz z walki i oddajesz walkower! Myślę, że jeszcze przemyślisz swoją decyzję. Nie masz nic, czym możesz mnie zaskoczyć. Bo co może mieć do powiedzenia starzec o wyglądzie wykończonego narkomana? A może faktycznie jesteś narkomanem? Pamiętaj, że Straight Edge jest gotowa do pomocy, mogę zostać twoim mistrzem i panem. Wtedy wprowadzę cię na właściwy tor życia. Czystego życia. Każdy kto tego nie zrobi źle kończy...przykłady? Kane, Alberto Del Rio, Randy Orton...można tak jeszcze kilku zawodników wymienić ale po prostu nie mam ochoty by wymawiać te niegodne nazwiska...Patrząc na zbliżającą się galę, to wydaje się ona dość ciekawa. MVP vs Orton? Hahaha...Orton wreszcie znalazł sobie godnego przeciwnika. Tyler Black vs HHH....ciekawiej by było jakby wygrał Tyler...wtedy bym udowodnił w stu procentach dlaczego jestem mistrzem Wagi Ciężkiej...Reszta pojedynków jest niezbyt ciekawa, ale cóż...zawodnicy nie trzymają zbyt dobrego poziomu. *buczenie z trybun* No cóż, czas się już żegnać...do zobaczenia na najbliższej gali, żegnam was hipokryci, narkomani i pijacy zasiadający tutaj na tych trybunach. *Słychać spory heat od publiczności w stronę Punka*

Yeah

Yeah!

All I've ever wanted was destiny to be fulfilled.
It is in my hands, I must not fail, I must not fail

Even through the darkest days.
This fire burns always.
This fire burns always.



*Punk wychodzi z ringu*


http://tnij.org/fv9c

Offline

 

#62 2010-11-20 18:46:23

KillSwitch

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

Zarejestrowany: 2010-11-20
Posty: 24
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Christian,Jeff Hardy
Wrestler w WFW: Christian

Re: Backstage

*Słyszymy theme nowej gwiazdy WFW Christiana
Go!

                                If you close your eyes, Your life, a naked truth revealed,
                                 Dreams you never lived and scars never healed

                                      In the darkness life will take you to the other side,
                      And find me waiting there you'll see if you just close your eyes.
                                                  If you just close your eyes

Witam wszystkich fanów WFW!!! Jestem nowym zawodnikiem WFW! Niezmiernie się cieszę że mogę
tu z wami przebywać. Cała federacja jest imponująca a w niej są takie gwiazdy jak Shawn Michaels
czy CM Punk. Dla mnie to wielka chwila móc być tutaj z wami wszystkimi!! Kocham wrestling i jest
on moją największą pasją której na nic innego nie zamienię wrestling jest pięknym sportem w kt-
órym zawsze powinien wygrywać najlepszy. Chciałbym od razu zapowiedzieć że nie toleruję  bru-
-dnych zagrywek którzych stosują zawodnicy grający nie czysto. Więc mówię od razu że będe ich
tępił za wszelką cenę!! To mój cel w tej federacji a także szacunek fanów i innych zawodników tej
federacji. Dziękuję za wasz czas!!


Go!

                                If you close your eyes, Your life, a naked truth revealed,
                                Dreams you never lived and scars never healed

                                  In the darkness life will take you to the other side,
                And find me waiting there you'll see if you just close your eyes.
                                               If you just close your eyes

*Christian schodzi z ringu z uśmiechem


Streak:

1 Zwycięstwo
0 Remisów
0 Przegranych

Offline

 

#63 2010-11-20 18:59:31

 sydalsztajn

http://img207.imageshack.us/img207/5787/modx.png

25244096
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 38
Punktów :   
Wrestler w WFW: Matt Sydal

Re: Backstage

http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/archive/7/73/20090331183554!Matt_Sydal_-_Evan_Bourne.jpg&imgrefurl=http://en.wikipedia.org/wiki/File:Matt_Sydal_-_Evan_Bourne.jpg&usg=__NQJJWb_5n-1Ws64oiS6vteF37Ss=&h=500&w=375&sz=85&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=3kRpMPM8zGOJKM:&tbnh=142&tbnw=112&prev=/images%3Fq%3DMatt%2BSydal%26hl%3Dpl%26biw%3D1440%26bih%3D730%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=rc&dur=482&ei=PQ7oTLmCCs_tsgbq-fWOCQ&oei=PQ7oTLmCCs_tsgbq-fWOCQ&esq=1&page=1&ndsp=36&ved=1t:429,r:14,s:0&tx=57&ty=92


Zaczyna grac theme Sydala, a ten uśmiechnięty wychodzi na arenę, a potem na ring

Bierze mic'a od spikera i zaczyna mówic

Na poprzedniej gali udowodniłem wam na ile mnie stac i już posiadam status main eventera, nie będę siedział w mid cardzie tylko dlatego że jest cruiserem . Pokazałem wam, że bez problemu mogę pokonac Edga który poległ po perfekcyjnie wykonanym Shooting Sydal Press, a wy mogliście się tylko temu przygląda i podziwia jak wschodzi nowa gwiazda tej organizacji . Pokazałem że na mnie nie ma mocnych i nie znajdzie się bohater który mi przeszkodzi . Walka nie była wymagająca bo i przeciwnik nie był pierwszej klasy, nie było szans żeby on ze mną wygrał, no proszę was . Nie znacie się na ludziach, cały czas kontrolowałem ten squash, a mój finisher na przeciwniku leżącym na stole tylko przypieczętował to wspaniałe zwycięstwo, a wy nie macie tu nic do gadania . Niektórzy nie szanowali mnie ale mi to nie przeszkadza ponieważ ja też ich nie szanuję, ale teraz musieli patrze na mnie z podziwem i respektem bo wy nigdy nie dokonalibyście takiego czynu . Jestem mistrzem kontr, seksu i high flyingu . Podziwiajcie mnie puki macie okazję bo jestem jedyny w swoim rodzaju, najbardziej kontrowersyjna gwiazda na świecie . Każdy chce byc mną i nie dziwię się no bo spójrzcie na mnie . Mam jednak jedną wadę po walce z tym dupkiem .

Sydal podwija koszulkę by pokazac bandaże owinięte wokół żeber, powoli odwija bandaże by pokazac całe posiniaczone żebra

Efekt mojego bohaterstwa . Nie idioci, nie Spearu! Miał po prostu fart, mnie się nie da pokonac, jestem nieśmiertelny . Ktoś kto próbuje walki ze mną zawsze kończy tak samo, w szpitalu . Może nie wiecie ale po walce z Edgem, odwieźli go na sygnale do szpitala . Tak, już widzę ten wasz strach w oczach, sam się siebie czasem boję . No ale pomówmy teraz o mojej następnej walce, z Albeerto Deeel Riiiiioooo! Tak! Już na następnym Sunday Night zmierzę się z Meksykaninem o miano pretendenta do pasa WFW! O tak! dopiąłem swego, dostałem szanse na pas którą wykorzystam w 100 % jak zawsze . Alberto Del Rio to dobry wrestler ale nie może się równa ze mną, wspaniałym technikiem który niszczy wszystko i wszystkich . Taka jest straszna prawda i nikt i nic tego nie zmieni, ociekam wspaniałością i nie da się tego zmienic ponieważ jak ja coś mówię to tak jest . Walki Del Rio zwykle kończyły się jego zwycięstwem ale nie tym razem, Del Rio będzie leżał upokorzony, a ja będę trzymał but na jego torsie ociekającym krwią, nie potrzebuje do tego pomocy, bo sam niszczę całą armię, a mój przeciwnik nie potrafi przyzna się do porażki . Taka jest różnica między nim, a mną . On jest przegranym, a ja wygranym . Zawsze wygrywam, a zawsze, znaczy zawsze . Jestem niebezpieczny, i wy powinniście przyjąc to do wiadomości . Chyba że jesteście tacy tępi na jakich wyglądacie, ja jednak uważam że macie jakieś tam IQ, IQ buraka to w końcu też IQ, czyż nie? Zwrócę się teraz ku Punkowi . Jeśli uważasz moją walkę za nieciekawą, a moje nazwisko za niegodne, w sumie nawet go nie wymieniłeś to mam dla Ciebie małą informację . Moja walka byłą lepsza niż twoja jakakolwiek walka w twoim zasranym życiu . Na czym to ja? Ah tak, walka z Del Rio . On jest z Meksyku, kraj biedy i papryczki, i on sam uważa się za milionera ale auto z wypożyczalni nic o nim nie świadczy .  Ja jestem z pięknej Ameryki choc wstydzę się za obywateli tego kraju, którzy wcinają tylko hamburgery i inne świństwa . Niestety żal mi was Amerykanie . No ale nie każdy mus iby taki jak ja, zaraz . Przecież każdy musi, jestem wzorem do naśladowania, dla młodych i starych, niestety muszę kończyc ale zobaczymy się jeszcze na pewno . Nara .

Matt Sydal przy wielkim heel heacie wychodzi z hali


praszam za brak polskich znaków w niektórych wyrazach ale klawiatura mi się chrzani . Krótko ale nie miałem zbytnio o czym pisac .

Ostatnio edytowany przez sydalsztajn (2010-11-20 20:52:24)

Offline

 

#64 2010-11-21 19:47:40

KillSwitch

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

Zarejestrowany: 2010-11-20
Posty: 24
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Christian,Jeff Hardy
Wrestler w WFW: Christian

Re: Backstage

Go!

                                If you close your eyes, Your life, a naked truth revealed,
                                 Dreams you never lived and scars never healed

                                      In the darkness life will take you to the other side,
                      And find me waiting there you'll see if you just close your eyes.
                                                  If you just close your eyes

Hello peeps! Witam was ja Christian nowy zawodnik WFW. Przywitałem się z wami teraz czas na powód z którego tu jestem a jest nim Alberto del Rio. Alberto wszedłeś mi w słowo na moim debiucie na gali w niedzielę gdy ja mówiłem do swoich fanów!!
Albo jesteś głupkiem który nie zaznał yhhmmm nie powiem czego z powodu dzieci albo prawdziwym mexykaninem [myślałem że włochem]. Mamusia Cię nie nauczyła ze starszym i bardziej doświadczonym się nie przeszkadza? Żenada po prostu to świadczy o twojej niekulturalności i pedalstwu. A tego nienawidzę. Dwa
słowa bardzo znane należa Ci się [ala DX] Fu*k you!.



Go!

                                If you close your eyes, Your life, a naked truth revealed,
                                 Dreams you never lived and scars never healed

                                      In the darkness life will take you to the other side,
                      And find me waiting there you'll see if you just close your eyes.
                                                  If you just close your eyes


Streak:

1 Zwycięstwo
0 Remisów
0 Przegranych

Offline

 

#65 2010-11-26 20:50:26

The Undertaker

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

8635475
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 26
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Rey Misterio
Wrestler w WFW: The Undertaker

Re: Backstage

*Słyszymy nowy theme w tej federacji... kto to może być? hmm...*
http://i5.photobucket.com/albums/y152/darknightofmysoul/undertaker.jpg
*To chyba Undertaker...*

Witam! Nazywam się The Undertaker! Dwa tygodnie temu odszedłem z WWE i postanowiłem dojść do WFW ,ponieważ kilkunastu wrestlerów z WWE i TNA doszło do tej federacji.
Z WFW podpisałem kontrakt w niedzielę. Jak na razie moim celem jest pokonanie 5 rywali ,następnie moim celem będzie zdobycie pasa WFW ,który obecnie jest w posiadaniu bardzo doświadczonego wrestlera ,czyli HBK'a Shawn'a Michaels'a. Na najbliższej gali Sunday's Night Events chciałbym się zmierzyć z jakimś rywalem godnym walki ze mną ,więc to może być Skip Sheffield lub Christian.   Słyszałem ,że na WFW Destruction PPV będą dwie walki o najważniejsze pasy w tej federacji ,a mianowicie ,walka o pas wagi ciężkiej w której zmierzy się czysty człowiek - CM Punk z Tylerem Blackiem ,bardzo ciekawa walka ,a nie jest jeszcze ustalona stypulacja tej walki ,więc będzie jeszcze ciekawiej.  Moim zdaniem organizatorzy walki dadzą jakąś krwawą stypulacje ,najlepiej jakby to była walka w stypulacji Hardcore Match lub mojej ulubionej Inferno Match. W tej walce stawiam oczywiście na Punk'a. Drugą walką o pas będzie walka w której zmierzy się jeden bardzo doświadczony wrestler ,czyli HBK ,a jego przeciwnika za bardzo nie znam ,więc jestem za HBK'em. No i ostatnia walka to naprawdę ciekawa stypulacja - Mask vs Slave Match ,w tej walce zmierzą się dwie ikony wrestlingu ,dwaj bardzo doświadczeni zawodnicy i to będzie na pewno bardzo ładna walka ,czyli Abbys vs Triple H. Na dzisiaj to tyle!

*Phenom rzuca mikrofonem o matę i schodzi z ringu ,podchodzi do jakiegoś kibica w masce i coś do niego mówi ,następnie kieruję w stronę szatni.*


http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS1n3Kbq4dBx-b1QMUqQggaR1u3ZzTYi9Fl7K-yf-K1iVclShWi http://i52.tinypic.com/15psf1y.jpg
Streak of The Undertaker :
Win - 3 [Big Show ,Randy Orton ,Kofi Kingston]
Draw - 0
Loss - 1 [Matt Sydal (title match)]

Offline

 

#66 2010-11-27 10:30:26

KillSwitch

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

Zarejestrowany: 2010-11-20
Posty: 24
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Christian,Jeff Hardy
Wrestler w WFW: Christian

Re: Backstage

* Captain Charisma zmierza do ringu
Go!

                                If you close your eyes, Your life, a naked truth revealed,
                                 Dreams you never lived and scars never healed

                                      In the darkness life will take you to the other side,
                      And find me waiting there you'll see if you just close your eyes.
                                                  If you just close your eyes

Hello peeps! Witam was ja Christian. Moją wypowiedzią zajmę się teraz.
Po pierwsze: Moi rodacy z kanady nie potrafią walczyć EDGE to ciota i psychiatra go czeka.
Chris Jericho to tak jak powiedział Abyss Cipka niewydymka. Nie wiem co ja mam zrobić.
Tylko ja zostałem z tych którzy mają pojęcie o wrestlingu czystym i pięknym. A to nie dobrze
bo kiedyś Kanada rządziła w wrestlingu najlepszym tego przykładem jest Bret The Hitman
Hart on potrafi walczyć a poza nim nikt inny. Nie mogę tego znieść więc musimy coś z tym
zrobić!

Go!

                                If you close your eyes, Your life, a naked truth revealed,
                                 Dreams you never lived and scars never healed

                                      In the darkness life will take you to the other side,
                      And find me waiting there you'll see if you just close your eyes.
                                                  If you just close your eyes


Streak:

1 Zwycięstwo
0 Remisów
0 Przegranych

Offline

 

#67 2010-11-27 17:17:03

 TheGame

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

24946455
Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 61
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Triple H i HBK
Wrestler w WFW: Triple H

Re: Backstage

*Triple H zmierza na ring lecz zatrzymuje go Josh*

Josh:Witam wielkiego króla.Czy mogę zadać kilka pytań?
HHH:Ooo Josh... widać , że zrozumiałeś jak należy się do mnie zwracać.Więc dobrze zadawaj.
Josh:W twoim ostatnim pojedynku z Tylerem Blackiem interweniował Abbys.Czy może... masz jakieś wieści dla niego?Myśle , że wysłucha.
HHH:Jak już mówiłem to ogromny tchórz który umie zaatakować tylko spod ringu lub przed walką.Nie mam mu w tej chwili nic do powiedzenia wszystko co jest ważne dostanie podczas najbliższej gali PPV.Coś jeszcze Josh?
Josh:Jeśli pozwolisz to tak.
HHH:Może nie jesteś tak potężny jak ja ale będą z ciebie ludzie powtarzam "ludzie" a nie tacy wieśniacy jak Ci na widowni.Pytaj.
Josh:Czy nie jesteś trochę zdenerwowany tym , żę już 2 raz Abbys Cię zaatakował w czasie gali?
HHH:Oczywiście , że tak lecz ja zatrzymuje energie na walkę a nie na krzyczenie i machanie rękoma jak nienormalny.Miałem już na 100% 2 wygrane walki lecz Abbysiątko się wtrąciło.Jeśli nie ma dla niego miejsca w walce to kupuje sobie bilet i atakuje innych co jest zwykłym brakiem honoru i dumy.
Josh:Ja jednak sądzę , że Tyler Black był bliżej wygranej w waszej ostatniej walce.
HHH:Jesteś tego pewien?
Josh:Eeeee... raczej tak.
HHH:Czyli to nieprawda.Wystarczy.
Josh:jeśli tak uważasz.Powróćmy do pytań.Czy...

*The Game odszedł i zmierza na ring przy swoim themie*
http://c3.ac-images.myspacecdn.com/images02/94/l_429823231f4344f187dfa1ce95fc1866.jpg

Witajcie poddani i wieśniacy![duży hell hate publiczności]Abbysiątko "The Montelek" myśli , że żałosnymi atakami spod ringu pozbawi mnie sił.Jest on w wielkim błędzie!Świadczy to tylko o braku honoru...lecz to ja wiedziałem od razu gdy na niego spojrzałem.Boi sie nawet pokazać swoją twarz.Po najbliższym PPV ta twarz zostanie bez maski lecz jedna rzecz pozostanie a jest to jego słabość i wstyd siebie a to oznaka słabości która doprowadzi mnie do zwycięstwa a Abbysiątka do porażki po której się nie podniesie!Co do PPV.Już jutro ja i Monstelek zmierzymy się w walce Mask Vs Slave.Dla obu to trudny pojedynek.Jeden jeśli przegra straci maskę (to najbardziej prawdopodobne) a drugi za to po swej porażce będzie musiał służyć wygranemu.Coś mi tu zalatuje Ceną i Nexus.To już koniec pieprzenia o schowanym za maską gościu który się siebie wstydzi.Mam drugą sprawę.Dotyczy ona Setha Rollinsa.GM dał mu walkę o pas!Przecież on zostanie zmiażdżony.Nie przetrwa nawet 5 minut.1000000 razy lepsza byłaby walka czterech rywali.Ale GM ma swoje zdanie.Co ten Rollins umie?Po zaatakowaniu mnie przez Abbysiątko mogłem walczyć.Ale Rollins powiedział szybko , że to walkower i szybko uciekł z ringu.Przy następnej walce miałem szybko przerwać pinfall i skontrować to na Pedigree ale znowu pan w masce bez honoru wkroczył.Myśle , ż eto wszystko zakończy się na PPV i Abbys wreszcie uzna moją ogromną przewagę.To chyba tyle.Aaa Abbysiątka samochodzik wreszcie wygląda normalnie tak jak na tym obrazku:http://www.braniewo.policja.gov.pl/images/upload/Image/kpp_braniewo/auta_4.jpg
Wszystko zrobiłem benzyną,młotek i zapałkami.Podoba się?Jest lepszy niż przedtem.To koniec.Koniec tej mowy i już jutro koniec Monstelka!Teraz powinniście podziękować , że King of Kings wpoił wam trochę do tych głupich głów!


*HHH schodzi z ringu przy wielkim hell hacie publiczności*

Ostatnio edytowany przez TheGame (2010-11-27 17:19:35)


http://th184.photobucket.com/albums/x262/Vicissitude24/miscellaneous/DX-HHH_HBK.gif

Osiągnięcia:
1x mistrz świata wagi ciężkiej (obecnie)

Offline

 

#68 2010-11-27 18:17:15

Lita

http://img408.imageshack.us/img408/279/writer.png

7943735
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 108
Punktów :   

Re: Backstage

(Szłam korytarzem trzymając dumnie pas na ramieniu. Z wysoko uniesioną brodą nie patrzyłam nawet na mijających mnie ludzi. Nie zauważyłam również....)
K: Lita...
(Odwróciłam się i moim oczom ukazał się Kane.)
L: Kogo my tu widzimy. Wielkiego, grubego, spoconego przegranego.
K: Lita...
L: Lita, Lita, Lita. Wszyscy chcą Litę! W sumie, nie dziwię się. Ale nie zawsze chcieć znaczy móc.
K: Lita, ja odzyskam ten pas.
L: Pogadamy JEŚLI go odzyskasz. Póki co, jesteś grubym, spoconym przegranym. Ja nie zadaję się z przegranymi.
(Odeszłam od Kane'a.)


Queen of extreme, Litka is in the house .
http://i38.tinypic.com/24nnof9.png

Offline

 

#69 2010-11-27 18:40:29

 sydalsztajn

http://img207.imageshack.us/img207/5787/modx.png

25244096
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 38
Punktów :   
Wrestler w WFW: Matt Sydal

Re: Backstage

Telebim pokazuje przechadzającego się po korytarzu Matta Sydala którego zatrzymuje Todd Grisham, publiczność jednogłośnie reaguje heel heatem

Todd Grisham - Matt, czy możesz coś powiedzieć na temat jutrzejszej walki na Demolition?

Matt Sydal - Najpierw mówi się dzień dobry, zacznij od początku .

Todd Grisham - Alee..

W tym momencie Sydal łapie go za koszulę

Matt Sydal - Od początku ..

Todd Grisham - Dzień dobry Matt, co sądzisz o swojej jutrzejszej walce?

Matt Sydal - Lepiej Todd, sądze że Ci którzy obstawiają wygraną HBK'a, są idiotami, mają nasrane we łbach i myślą że on może dorównać mi, gówno prawda!
Todd Grisham - Czy masz jakąś taktykę?

Matt spojrzał na Todda jak na idiotę
Todd Grisham - Zgaduję że nie .

Matt złapał go za koszulę i trzęsie nim

Matt Sydal - Czy ty mnie masz za idiotę?! Za kogo ty się uważasz, myślisz że potrzebuję taktyki na tego ciągodruta?!

Sydal trzasnął go otwartą dłonią w twarz przez co Grisham upadł, Matt wypluł na niego gumę do zyciu po czym podniósł mikrofon z ziemi .

Matt Sydal - Tak, już jutro zobaczyncie jak upokorzę Michealsa, jestem przyszłym mistrzem, najseksowniejszym człowiekiem żyjącym na Ziemi, najbardziej kontrowersyjną gwiazdą w telwizji i tej zasranej federacji . Nikt i nic mi nie doróna, aż chcę się zawołać ave ja! Shawn, posłuchaj mojej rady, jeśli chcesz żyć, najlepiej nie zjawiaj się jutro na gali . And if your not down with that I've got three words for ya! Kiss My Ass!

Matt zsuwa sobie spodnie z tyłka i wypina się w stronę kamery po czym schodzi z anteny

Offline

 

#70 2010-11-27 19:10:44

Seth Rollins

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

18169297
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 38
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: John Cena
Wrestler w WFW: Tyler Black

Re: Backstage

Przechadzającego sie po BS Tylera Blacka zaczepia Josh Mathews.

JM:Moge zadać kilka pytań?

TB:Jasne.

JM:Co sądzisz o CM Punku?

TB:Co moge o nim powiedzieć?Nie należy do elity wrestlerskiej.

JM:Pokonasz go?

TB:Tak myśle

JM:To twoja już 3 walka,ale poprzednie były troche dziwne.

TB:Chodzi o to,że nie wygrałem przez pin albo submission?

JM:Dokładnie.

TB:walczyłem z HHH i przy jednym z starć nie był w stanie walczyć,a przy drugim było no contest,mysle,że gdyby nie to bym spokojnie go
pokonał.

JM: Co myślisz o pozostałych walkach?

TB:Nie obchodzą mnie zbytnio.

JM:Dzieki za wywiad.

Tyler przez chwile spogląda na replike pasa whc po czym zmierza w kierunku ringu.

Rozbrzmiewa theme Tylera Blacka i na arenie osobiście pojawia sie Black

http://wiki.attitude.pl/images/b/be/Tblack2.jpg

-witam wszystkich moich fanów.Już jutro po raz pierwszy w wfw zawalcze o pas.Mam nadzieje,że mi sie uda.Chce udowodnić,że nie jestem od
niego w nicyzm gorszy,bo nie jestem.Punk lepiej uważaj na siebie,bo na gali nie bede cie oszczecał.Odkąd tu przyszedłem moim celem było
mistrzostwo świata.Już jutro bede mógł wznieść pas w geście zwyciestwa.Jestem tego pewny.Punk nie jesteś godzien,by ze mną wygrać.wiem,że
cie pokonam.Pamietasz jak cie upokorzyłem na ostatniej gali ? Pamietasz jak oberwałeś 450 splash ? Moge ci obiecać,że zrobie wszystko,by to
sie powtórzyło.Jedno jest pewne...Nie bedzie ci łatwo mnie odliczyć lub zmusić do poddania.Jestem maksymalnie przygotowany do walki z tobą.
Jak już powiedziałem Joshowi walki innych mnie zbytnio nie interesują,bo jestem skupiony na swojej,ale moge powiedzieć 2 slowa o innych.
Abyss zmierzy sie z Triple H...Obydwaj to cieniasy i tyle powiem.Ale Slave vs Mask to ciekawa stypulacja...I chyba na tym zakończe swoje
przemówienie...Punk lepiej sie przygotuj...Bo to co zdarzy sie na PPV Destruction nie bedzie dla ciebie miłe w żadnym stopniu,wiec lepiej
przygotuj sie na to.Na ból i porażke...No i oczywiście na strate tytułu mistrzowkie.Poza tym nie zasługujesz na ten tytuł.Kim ty wogóle
jesteś? Co ty osiągnełeś? Nic,i właśnie tym sie różnimy.Bo ja urodziłem sie po to,by być mistrzem,a ty...ty nie.Jutro bedzie piekny
wieczór...Jutro wfw wreszczue zyska normalnego mistrza świata wagi cieżkiej! Tylera Blacka!
Rozbrzmiewa theme Tylera,a ten powoli schodzi z ringu


Pasy:
1x world Heavyweight Championship

Offline

 

#71 2010-11-27 19:35:40

cWORMb

http://img837.imageshack.us/img837/3441/adminhz.png

3376049
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 103
Punktów :   

Re: Backstage

* Abyss w drodze na ring.

http://gamingring.com/news/wp-content/uploads/2010/04/abyss_34016.jpg

- Buahahaha. HHH wymyśliłeś mi pseudo rodem ze Smerfów, Gumisiów czy kto wie co Ty tam oglądasz. Niestety w jednym jesteś napewno lepszy ode mnie. Pod wpływem bajek potrafisz wymyślać fajne pseudonimy. Ja wymyśliłem dla Ciebie tylko jedno. A brzmi ono: IDIOTA. Popatrzmy, wychodzisz z gumowym młotkiem, za niedługo pewnie też i z gumową lalą i pieprzysz jakieś głupoty, że te wszystkie osoby na widowni Tobie służą. Wiesz może i masz racje, bo kto z nas wie co dzieje się w Twojej szatni.  Zapewne razem oglądacie bardzo edukacyjne bajki. Ale wróćmy do tematu jutrzejszego PPV. Wiem, że chcesz abym pokazał twarz, ale nie zrobię tego, gdyż nie będę mógł odgonić się od natłoku fanek. Ty również nie możesz się odgonić, ale od tych lalek. Myślę, że ten młotek to zero w porównaniu z moim arsenałem. Powiedzmy sobie  szczerze. Kiedy ostatnio hmmm.... pooglądałeś bajkę? Już wiem teraz zapewne oglądasz kolejną serię Gumiśów i wymyślasz dla nas kolejne pseudonimy. Ale coś z tą gumą jest nie tak. Bo Ty jesteś drewniacki. Jesteś takim drewnem jak hmm... drzewo itd. W porównaniu z niejakim Gregorinho Rasiako z Polski, macie Tag Team na miarę pasów Tartak Tartak Entertainment. Popatrz na ring. Czy widzisz tam elementy drewna ? Ja ich za cholere nie moge znaleźć. Ale na Twoim ciele owszem. Mam genialny pomysł. Zrobimy komuś prezent i zamiast ktoś ma kupić żywą choinkę wyślemy mu Ciebie. Cóż to będzie za atrakcja świąt dla wszystkich dzieci, które co tydzień siadają przed  telewizorem by zobaczyć drewnianego pana z gumowym młotkiem. Kolejny pomysł. Jedziesz z Bear Gryllsem i już nie musi szukać drewna na rozpałkę. Mam zamiar odnieść się do podpalenia mojego samochoodu. Tutaj się niestety pomyliłeś. Owszem mam środek transportu, jednak są to tak zwane Autonogi. Ale jeżeli kora próchnieje to za niedługo będziesz się chyba woził Papamobilem. Nie, Ty mi nie pasujesz na papieża.
Na leśniczego, pracownika tartaku owszem. Od jutra będziesz służył dla mnie. Służył to za dużo powiedziane. Nie lubię, gdy ktoś mi służy. W szczególności, gdy jest
to facet. Może Ty to lubisz ale nie ja. Ostatnim zdaniem komunikuje Ci, że jutro otrzymasz piekło.

* Abyss opuszcza ring. Ale zatrzymuje go Ibisz.

http://www.se.pl/s/pics/thumbnails/2010/05/24/K13_IBISZ_1_AKPA_300x250_crop.jpg

Krzych: Witam wszystkich widzów POLSATU i Domowego Przedszkola, dzisiaj przeprowadzę wywiad z Abyssem.
Abyss: Byle szybko.
Krzych: To co powiedziałeś teraz w ringu ...
Abyss: Chłopczyku, nie jesteśmy na Ty. Jakiś szaczunek dla starszych.
Krzych: Przepraszam proszę pana. Wagaruje w szkole i nie wiem o czymś takim. Powiedział pan w ringu, że HHH przeżyję piekło.
Abyss: Nie, nie, nie. Powiedziałem, że otrzyma piekło, a czy przeżyje to już jego sprawa.
Krzych: Dobrze, a jeżeli pan przegra, to czy na 100% ściągnie pan maskę.
Abyss: Niestety takie jest życie i chyba tak zrobie.
Krzych: To bardzo honorowe z pana strony.
Abyss: Wiem. Przepraszam Cie chłopcze, ale muszę już zmykać.
Krzych: A wyśle pan na mnie sms-a? Chcę zostać twarzą Bebiko, i musze mieć dużo sms-ów żeby wygrać.
Abyss: Postaram się. Ale teraz już idę poszukać drewna na rozpałkę.
Krzych: Dobrze. Do widzenia.

Offline

 

#72 2010-11-30 16:39:02

KillSwitch

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

Zarejestrowany: 2010-11-20
Posty: 24
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Christian,Jeff Hardy
Wrestler w WFW: Christian

Re: Backstage

Go!

                                If you close your eyes, Your life, a naked truth revealed,
                                 Dreams you never lived and scars never healed

                                      In the darkness life will take you to the other side,
                      And find me waiting there you'll see if you just close your eyes.
                                                  If you just close your eyes


Hello peeps! Witam was! Jak leci? [r-truth] *publika odpowiada not bad*Moim dzisiejszym tematem będzie
gala Sunday night event. Mam zamiar zawalczyć z jakimś dobrym i uczciwym zawodnikiem np. z Shawnem
Michaelsem. Chcę w końcu zadebiutować w walce! Oczywiście w czystej walce. Mm nadzieję że w końcu
zawalczę i pokażę wam prawdziwą czystą technikę której uczyłem się od najlepszych zawodników na świecie.
Tak więc żegnajcie zobaczymy się niedługo!

Go!

                                If you close your eyes, Your life, a naked truth revealed,
                                 Dreams you never lived and scars never healed

                                      In the darkness life will take you to the other side,
                      And find me waiting there you'll see if you just close your eyes.
                                                  If you just close your eyes


Streak:

1 Zwycięstwo
0 Remisów
0 Przegranych

Offline

 

#73 2010-12-01 15:18:22

 TheGame

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

24946455
Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 61
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Triple H i HBK
Wrestler w WFW: Triple H

Re: Backstage

*Triple H zmierza na ring gdy zaczepia go i prosi o wywiad Josh*

J:Witam.Czy mogę zadać kilka pytań?
HHH:Znowu?No niech będzie...
J:Chciałbym zapytać o to co się stało na ostatniej gali PPV.
HHH:To nie oglądałeś?
J:Oglądałem lecz chciałbym zapytać o twoją wersję zdarzeń.
HHH:Trzeba było tak od razu.Niema mojej wersji zdarzeń ponieważ to nie jest żadne śledztwo i to co ja mówię to ZAWSZE jest prawda.
J:No to zapytam tak.Co się stało na PPV gdyż chcę to usłyszeć od właśnie Triple H'a.
HHH:Hmmm... no po prostu Abbysiątko miało duże szczęście gdyż raz wykonałem mu Pedigree a za drugim razem byłem tego bardzo bliski lecz jak już mówiłem miał on niebywałe szczęście.
J:Zgodnie z zasadami walki po przegranej walce musisz służyć Abbysowi.
HHH:Teraz bardzo wyczekiwana odpowiedź tak?Nooo...NIC NIE MUSZĘ!Ale jako że w przeciwieństwie do Abbysa mam honor przyjmę jego szczęśliwą wygraną i zastosuje się do konsekwencji jego wygranej.
J:Więc chyba najważniejszą odpowiedź mamy za nami.Teraz czas na kolejne pytanie.Na najbliższej gali będziesz walczył w Qualyfing Matchu z Randym Ortonem.
HHH:No i co z tego?Rozniosę go w pył.Na ten temat wypowiem się później w ringu.
J:No więc jeśli byś z nim wygrał to co dalej?Jak się będziesz zachowywał jako sługa Abbysa?
HHH:Co!?"Sługa"?Ty chyba zwariowałeś?Król Królów ma być sługą dziewczynki w masce!?
J:Yyy.. dobrze a pierwsza część pytania?Odpowiesz?
HHH:No co dalej?Wygram z Sethem i zdobędę pas WWF WHC.A za to "sługa" powinieneś dostać Pedigree ale Cię oszczędzę bo ostatnio dość dobrze się do mnie zwracałeś.

*The Game odchodzi i zmierza w stronę rngu oczywiście przy swoim themie.*
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/50/Triple_H_Pointing_Melbourne_10.11.2007.jpg
Witam wszystkich wieśniaków zgromadzonych w tej hali![duży hell hate od publiczności]Może zacznę od ostatniej wypowiedzi Abbysa.Nazywam Cię w zdrobnieniu ponieważ za tą maską kryje się mała przestraszona "dziewczynka" która nie umie walczyć normalnie tylko musi atakować albo przed walką , albo w jej trakcie.Coś dużo wiesz o smerfach i innych gumisiach bo przecież właśnie w lesie smerfów mieszkałeś przed rozpoczęciem przygody z wrestlingiem.Mówileś , że jestem drewnem.Nie jestem gdyż potrafię w ringu dużo więcej od ciebie.Dobra , dalej.Podczas gali PPV która odbyła się w niedzielę przyznaję przegrałem.To był tylko wypadek albo raczej szczęście Abbysiątka.Wykonałem mu Pedigree ale on straszliwie bojąc się objawienia swej twarzy ostatkiem sił uciekł za ring.To mnie zdenerwowało i popełniłem w późniejszej fazie pojedynku błąd który kosztował mnie przegraną,Już w wywiadzie wspomniałem , że wiem co to honor i i ten honor mam.Niesprawiedliwie ale jednak muszę ehhhhh..... służyć.....No ale niech Monstelek się nie spodziewa , że to już koniec!Pojedynek na PPV nie zmieni twego życia na dobre oj nie!Ta wygrana będzie początkiem końca!Nie mojego lecz właśnie twojego!pewnie myślisz , że jak wygrałeś to będę tak posłuszny i robił wszystko co mi każesz?To właśnie najlepszy przykład głupoty jaką dysponujesz i nie możesz opanować bo zwyczajnie tego nie chcesz.Dalej w temacie PPV.Wasz były mistrz CM Punk taki czysty i schludny a jednak jechał samochodem pod wpływem alkoholu którego tak się wypierał.PPV było słabe tylko 2 walki.Gdyby nie mój występ...a nawet pojawienie się w hali to na 80% nikt z was wieśniacy by się tam nie pojawił[chwila ciszy]Nic nie buczycie czy coś?Uuuu odmiana hahaha.Nikt nic nie chce dodać więc następona sprawa.Już w najbliższą niedzielę zmierzę się z Randym Ortonem w Qualyfing Matchu.Jeśli wygram z Ortonem i następnym przeciwnikiem to zmierzę się o pas WHC z Tylerem Blackiem.Tyler wreszcie poznasz gniew Króla!Już raz miałeś go poznać lecz wpierdolił się Abbys.Zakładam , że przejdę do finału tego turnieju , ponieważ pierwszą rundę mam na 100% wygraną.Z Ortonem walczyłem wiele razy.Większość razy wygrywałem.[na titantronie pokazują się zdjęcia z walk Triple H Vs Randy Orton]Ta walka to będzie tylko potwierdzenie mojej siły i władzy!Ta twoja żmija już dawno jest martwa!Po naszym konflikcie twoja choć słaba ale jednak siła gdzieś uciekła tak jak zresztą kiedyś jednego pana o imieniu Dave.Orton przygotuj się na zniszczenie!Teraz trochę z innej beczki.A konkretniej najbliższej tygodniówi.Oczywiście ozdobą gali będzie moja deklasacja Ortona.Reszta tygodniówki zapowiada się nawet ciekawie m.in.Undertaker Vs Big Show pojedynek dwóch dużych panów jednego z nadwagą a drugiego z wiecznymi kontuzjami.Potem pojedynek NO DQ  w tórym zaprezentują się Tyler Black i Abbys.Tyler choć jest mistrzem WHC chyba nie wygra z Abbysem który pokonał mnie choć praktycznie cudem.Przyznaję jego wygrana to mój błąd.Bez tego by nic nie osiągnął.I ME pojedynek trzech rywali Edge vs Christian vs Kofi Kingston dwóch już doświadczonych i jeden młody.Stawiam na Edga bo jednak po pojedynku ze mną może jeszcze walczyć a to jego życiowy sukces.Kofi może ubiera się kolorowo ale jest bezbarwny.Christian...jest doświadczony ale tak jak Kofiemu brak mu osobowości i charyzmy tak jak za dawnych lat w WWE.Ogólnie:nawet porażka ma dla króla królów korzyści i to duże a już niedługo spodziewajcie się mnie z pasem WFW WHC!

*Zadowolony Triple H schodzi z ringu aby niespodziewanie zadać pytanie Krzysztofowi Ibiszowi. *

HHH:Może teraz ja przeprowadzę z kimś wywiad co Krzyś?
K:Jak chcesz...
HHH:NO TO DLACZEGO JESTEŚ TAKIM DEBILEM?
K:Jakiiiim?
HHH:Głupim debilem.
K:A dlaczegoooo taak sądziisz?
HHH:Nie sądzę tak po twoim zachowaniu bo ono jest gejowskie tylko po tym , że rozmawiasz z Abbysem.
K:Aaaa to o to biega.No nie wiem dlaczego z nim gadam.
HHH:Teraz przykład głupoty ehhh...to tak na poważnie jeśli umiesz.Dlaczego z nim rozmawiasz?
K:Bo on jest takim samym debilem i głupkiem jak ja więc się rozumiemy i on wysyła na mnie esy żebym został główną twarzą Bebikooo.
HHH:Wiesz...myślę że Abbys po tym, jak go nazwałeś się na ciebie wkurzy.
K:Pewnie nie bo jak jest debilem na moim poziomie to nawet tego nie zrozumie.
HHH:No to gratuluje znalezienia drugiego debila,Życzę szybkiego zamienienia się waszej znajomości w przyjaźń hahahaha.
K:A dziękuję.

*Triple H oddala się już prawie za titantron gdy ostatni raz bierze mikrofon i mówi:
Oto dowód na to , że na świecie oprócz wieśniaków są jeszcze głupsi "ludzie" czyli Abbys i jego kumpel Krzystof "pan bebiko"Ibisz!


http://th184.photobucket.com/albums/x262/Vicissitude24/miscellaneous/DX-HHH_HBK.gif

Osiągnięcia:
1x mistrz świata wagi ciężkiej (obecnie)

Offline

 

#74 2010-12-01 17:35:12

KillSwitch

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

Zarejestrowany: 2010-11-20
Posty: 24
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Christian,Jeff Hardy
Wrestler w WFW: Christian

Re: Backstage

Josh Matheews :Witaj Christian! Mogę Ci zadać kilka pytań?

Christian : Jasne! Pytaj!

Josh Matheews : Czy martwisz się walką w niedzielę?

: Skąd! Ta walka jest wyjątkowa ale tremy nie mam
Chcę w końcu ją wygrać!

Josh Matheews : Wiesz że faworytem jest Edge?

Christian : Wiem. Ale postaram się nią wygrać.

Josh Matheews : Dziękuję a i jeszcze jedno pytanie.

Christian  : Jakie?

Josh Matheews : Czy obawiasz się gdy wygrasz walkę o pretendenta?

Christian : Wiesz Tyler Black to genialny wrestler postaram się!


Streak:

1 Zwycięstwo
0 Remisów
0 Przegranych

Offline

 

#75 2010-12-01 20:05:54

The Undertaker

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

8635475
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 26
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Rey Misterio
Wrestler w WFW: The Undertaker

Re: Backstage

Undertaker wchodzi na ring ,po chwili z niego schodzi i podchodzi do stolika komentatorskiego ,bierze stamtąd mikrofon... Znów wchodzi na ring i zaczyna speech
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTOi0x_TLUCLbLkst4JPptsWAEi6RVRmOkeviR36-ZXD_aSWpjq
Na początek powiem o najbliższej gali Sunday's Night Events ,która odbędzie się w niedzielę 15 grudnia. Na tej gali odbędą się 4 walki i na początek powiem o 1 walce wieczoru w której zmierzy się Legend Killer z niewolnikiem Abbysa czyli Triple H'em. Zwycięzca tej walki za 2 tygodnie zmierzy się ze zwycięzcą Main Eventu o miano pretendenta do pasa World Havyweight Championship ,który jest w posiadaniu Tylera Blacka. W tej walce stawiam na Legend Killera - Randy'ego Ortona. W drugiej walce zmierzę się ja ,dlatego o tej walce powiem później. W trzeciej walce wieczoru zmierzy się obecny mistrz wagi ciężkiej - Tyler Black z zamaskowanym mężczyzną ,czyli Abbysem. W tej walce będzie bardzo niebezpieczna  stypulacja ,czyli No Disqualification Match ,lecz ta walka nie będzie o pas. Niby Tyler Black jest mistrzem ,ale lepszy z tej dwójki jest Abbys. No i został Main Event ,w której zmierzy się trzech rywali - Edge vs Christian vs Kofi Kingston. W tej walce może wygrać każdy z nich ,ale ja stawiam na któregoś z dwójki Kanadyjczyków - Edge i Christian. Na koniec zostawiłem najlepsze... To ma być druga walka ,ale ona powinna być Main Eventem ,ponieważ zmierze się w tej walce z najgorszym i najgrubszym wrestlerem tej federacji i nie tylko. W tej walce jestem pewien wygranej ,bo Show ostatnio nie wychodził na ring i znów przytył ,więc teraz ledwo co się rusza. Big Show! Lepiej się przygotuj do tej walki ,bo jak tego nie zrobisz to z hali nie wyjdziesz na swoich nogach! Po walce zabiorę ci twoją duszę i trafi ona do mojej kolekcji ,do tej kolekcji należą duszę takich wrestlerów jak: John Cena ,Triple H czy nawet Alberto Del Rio. Big Show ,spoczywaj w pokoju! Gdy pokonam tego tłuściocha to będę miał na swoim koncie pierwszą wygraną walkę w World Federation Wrestling. Gdy będę miał już streak 1-0-0 to będę chciał się zmierzyć z Christianem lub Kofim ,bo chce się zmierzyć z jakimś sprytniejszym ,szybszym zawodnikiem. A gdy będę miał już streak 2-0-0 to mogę już wtedy walczyć o pretendenta lub nawet o jakiś pas. Obecni mistrzowie w tych federacjach są słabi dlatego z nimi wygrałbym bez problemu. Tyler Black zdobył ten pas ,dzięki wielkiemu fartu i nieszczęściu CM Punka. Matt Sydal wygrał w równej walce z Hart Break Kidem Shawnem Michaelsem. Gdy byłem w piątek na ringu to obstawiałem walki tak jak dzisiaj i wszystkie wytypowałem źle ,choć gdyby CM Punk'owi nie przydarzył się to pewnie jedno bym trafił. I w walce Mask vs Slave nie obstawiałem ,a miałem stawiać na Abbysa ,ale zapomniałem to dodać ,więc to obstawianie mi nie wyszło ,myślę ,że teraz wszystko dobrze obstawiłem. Na pewno się zastanawiacie czemu tak obstawiam te walki... Na to odpowiedź jest jedna. Dlatego tak obstawiam ,ponieważ ja obstawiam na bukmacherze wrestlingu. Kiedyś wygrałem 2mln. euro. Wtedy byłem jeszcze w World Wrestling Entertaiment... To były czasy... Na dzisiaj to tyle!

Rest in Peace Big Show!


Taker schodzi z ringu i powolnym krokiem zmierza w stronę szatni


http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS1n3Kbq4dBx-b1QMUqQggaR1u3ZzTYi9Fl7K-yf-K1iVclShWi http://i52.tinypic.com/15psf1y.jpg
Streak of The Undertaker :
Win - 3 [Big Show ,Randy Orton ,Kofi Kingston]
Draw - 0
Loss - 1 [Matt Sydal (title match)]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stijo.pun.pl www.dragonballrpg.pun.pl www.transformersforum.pun.pl www.asg.pun.pl www.travian.pun.pl