#1 2011-01-02 17:45:53

 Edge

http://img207.imageshack.us/img207/5787/modx.png

11880398
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 55
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Edge!
Wrestler w WFW: Edge!

2.1.2010 Dallas (TX) - WFW Slammy Awards

2.01.11

Dallas (TX)

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/48/American_Airlines_Center_outside.jpg


* Wybuch pirotechniczny i kolejną galę WFW czas zacząć.
Paweł Borkowski: Pierwsza gala w roku 2011 World Federation Wrestling to Slammy Awards, na którą zapraszają ...
Andrzej Surpon: Andrzej Supron.
Paweł Borkowski: I Paweł "Boryss" Borkowski.
Andrzej Supron: No tak. Dzisiaj mamy rozdanie nagród. Zobaczymy w jakiej kondycji staną dzisiaj zawodnicy.
Paweł Borkowski: Sam jestem ciekawy. Dzisiaj zobaczymy starcie WFW Championa Matta Sydala, z dawno nie widzianym Abyssem.
Andrzej Supron: A Edge zmierzy się z Undertakerem i Wadem Barrettem w Handicap Matchu.
Paweł Borkowski: Do tego między innymi Triple Threat First Blood Divas Match
Andrzej Supron: Panie bardzo ciekawie pokazały się w ostatniej walce tamtego roku….


W tej chwili rozbrzmiewa jednak theme nowego World Heavyweight Championa , Triple H, który celebrując swój pas powoli podąża w stronę ringu

Andrzej Supron : Oho! Widać, ze nowy mistrz jest w formie i znowu zaszczyca nas swoją obecnością

Paweł Borkowski : Widzę Andrzej, ze nie jesteś przekonany co do tego pana

Andrzej Supron : Zdecydowanie jestem na nie.


W tym czasie Triple H wszedł już do ringu i rozstawił krzesełko. Usiadł sobie na nim na barku przewieszając  swój pas. Wziął mikrofon do ręki

Triple H : Tak. Jak widzicie jestem nowym World Heavyweight Championem. Zawdzięczam to ciężkiej pracy, ale także umiejętnościom. Zdobyłem ten pas, ponieważ przeciwnik nie był zbyt wymagający. Dzisiaj dałem okazję jednej z gwiazdek tego show na zdobycie mojego pasa. Chris Masters. No Holds Barred match.  Zgodził się i to była jedna z najgorszych decyzji w jego dotychczasowej karierze jak i życiu. Mogę Cię zapewnić Chris, że nie wyjdziesz z tej walki z pasem. Haha! Nawet nie wyjdziesz cało z tej walki. Sanitariusze będą musieli zwieźć się stamtąd na noszach. King of Kings znów zatryumfuje. To będzie moja pierwsza obrona mojego nowego pasa i możecie być pewni, ze nie osta…

Niestety mistrzowi nie dane było dokończyć. Do ringu zmierza już Chris Masters przy cicho grającym theme. Z mikrofonem. Widocznie z czegoś zadowolony

Chris Masters : Jesteś śmieszny Game. Ciągłe przechwałki nic o tobie nie świadczą. Wygrałeś pas, ale długo się nim nie nacieszysz. Zdobędę go raz dwa w dzisiejszym starciu czy Ci się to podoba czy nie. To nie WWE, że w każdej chwili mogłeś pójść i poskarżyć się Chairmanowi. Tutaj trzeba walczyć. Sam wyznaczyłeś mnie na swojego przeciwnika i już wkrótce tego pożałujesz. Dzisiaj rozpocznie się era Mastersa. Era doskonałości w WFW. Era…

Nigdy nie dowiemy się co Chris miał wtedy na myśli, ponieważ został trafiony mikrofonem prosto w głowę. Odpowiedział tym samym. Próba Clothesline, jednak Triple H unika ciosu i mamy ładny Spinebuster prosto na pas lezacy na ringu! Triple H tauntuje pokazując, że to on jest królem. Już podnosi Mastersa, jednak ktoś mu przeszkadza. Tą osobą jest : Donald Trump i Dennis Rodman!

Donald Trump : Dość tego Hunter. Powiedziałem dość.  Puść Chrisa, albo… zostaniesz zwolniony

Triple H łapie Mastersa i wyrzuca go z ringu nad górną liną

Donald Trump : Dobrze, to wystarczy. WFW Universe! Dzisiaj Slammy Awards!  Czas uhonorowania wszystkich zawodników. Wszyscy włożyli trud w swoją pracę i zostaną za to nagrodzenie takimi oto statuetkami wykonanymi ze szczerego złota. Każdy , kto otrzyma tę nagrodę zapisze się w historii WFW! Jednakże zanim rozpoczniemy całą ceremonię mam dla was jeszcze jedną małą niespodziankę. Moi drodzy komentatorzy!  Andrzej Supron i Paweł Borkowski. Mam dla was niespodziankę, która jednak nie ucieszy was tak bardzo. Na czas trwania tej gali… Jesteście zwolnieni! Dzisiaj wasze miejsce zajmie para byłych pracowników WWE, których zaprosiłem na to widowisko

Andrzej Supron i Paweł Borkowski niechętnie opuszczają swoje fotele i odchodzą powoli na backstage.  Czekamy chwilę w ciszy i spokoju i nagle słyszymy „Woooo!” Ric Flair będzie jednym z komentatorów! Wita się teraz z chairmanem i GM’em, a zaraz za nim widzimy ubranego w swój strój Jerry’ego „The King” Lawlera! Obaj zadowoleni zasiadają w fotelach i przygotowują się do komentowania

Ric Flair : Wooo! Zawsze o tym marzyłem. Rozsiąść się w takim fotelu i pooglądać ciekawe widowisko!
Jerry Lawler : Cieszę się, że zostałem zaproszony do komentowania tejże gali.Postaramy się państwa nie zawieść i pokazać, ze mimo wieku nadal potrafimy co nieco
Ric Flair : Zaraz zaraz. Jakiego wieku? Przecież Nature Boy jest wiecznie młody!
Jerry Lawler : Tak. Masz racje Ric, ale musisz przyznać, ze nie dałbyś rady walczyć już tak jak kiedyś
Ric Flair : Zapamiętaj sobie Jerry raz na zawsze. Nawet teraz pokonałbym każdego zawodnika z tej federacji bez mrugnięcia okiem! Wooo!


Kamera przenosi się jednak do Donalda Trumpa i Dennisa Rodmana. Stoją oni przy małej katedrze na której stoi statuetka. Dwa mikrofony idealnie przygotowane dla nich

Dennis Rodman : Tak więc czas, abyście poznali państwo zwyciężczynie w kategorii Diva roku.
Donald Trump : W tej oto kopercie mam wyniki. Zaraz je poznamy, jednak najpierw zapraszam wszystkie panie tutaj!


Rozbrzmiewa theme federacji i wszystkie divy ustawiają się tuż przed rampą oczekując na wskazanie zawodniczki roku. Donald Trump otwiera kopertę, a Dennis Rodman odczytuje

Dennis Rodman : Divą roku 2010 World Federation Wrestling zostaje… Lita!

Lita wyszła na arenę i stanęła koło statuetki. Popatrzyła chwilę na nią, po czym podniosła ją do góry. Pochyliła się nad mikrofonem.
Lita : Spójrzcie ludzie. Spójrzcie też wszyscy na zapleczu. Wszyscy patrzcie na najbardziej dominującą divę w tej federacji. Najbardziej dominującą divę na całym świecie. I przyznajcie, czyż to nie było do przewidzenia? Wszyscy wiedzą, że The Greatest Women's Champion of All Time. Jako, iż w tym momencie odbieram kolejną nagrodę, odpowiedzcie sobie sami, kto jutro rano obudzi się z pasem mistrzowskim przy swoim boku.
Lita uśmiechnęła się tylko i odeszła na backstage pokazując swój pas i statuetkę. Chwilę później pozostałe divy zrobiły to samo

Ric Flair : Widziałeś? Cała masa pięknych kobiet w jednym miejscu! Dla takich chwil warto żyć!
Jerry Lawler : Tak, tak Ric. Rozumiem Cię
Ric Flair : Chuja tam rozumiesz
Jerry Lawler : Ric! To oglądają również dzieci
Ric Flair : Tak? A czy ty wiesz co to takiego wolnośc słowa? Będę mówił co chcę i na pewno jakiś podstarzały dziad nie będzie mi rozkazywał
Jerry Lawler : Jesteś starszy ode mnie
Ric Flair : Może ciałem. Umysłem jednak przewyższam Cię kilkakrotnie staruszku!
Jerry Lawler : Ehh widzę, że zapowiada się ciekawa noc. Czas jednak na pierwsze starcie
Ric Flair : Last Man Standing match! John Cena vs Tyler Black! Na kogo stawiasz starcze?
Jerry Lawler : Zdecydowanie jestem za Johnem. Mimo, że Tyler to były mistrz, wydaje mi się że za dużo nie będzie miał do powiedzenia w tej walce
Ric Flair : E tam! Tyler Black rozniesie twojego Johna i pokaze mu, ze Triple H źle zrobił zabierając mu pas!
Jerry Lawler : Tak więc zapraszamy na walkę!


* Do ringu zmierza niezniszczalny, nierozbijalny, niezatpialny niczym "Warka", John Cena.

http://www.miniwwe.pun.pl/_fora/miniwwe/avatars/11.jpg

* Rozbrzmiewa theme Tylera Blacka i on wchodzi na ring.

http://pic.shuaijiao.com/images/pg10/20101207150103942086.jpg

- GONG. Zaczynamy starcie Last Man Standing pomiędzy Johnem Ceną, a byłym mistrzem wagi ciężkiej Tylerem Blackiem. Zwarcie z którego lepiej wychodzi Cena. Zakłada onHeadlock dla Tylera. Black jeszcze nie jest na tyle osłabiony, żeby przegrać. Cena puszcza Headlock, mamy teraz Irish Whip dla Blacka, jednak on hamuje się na linachi wychodzi z ringu. Cena uśmiecha się i mówi coś do Blacka. Ten zaczyna grzebać pod ringiem, i wygrzebuje krzesło. Jednak z tyłu jest już John Cena. I mocny punch w głowę Blacka. Teraz kolejny. Tyler wyraźnie chwieje się, a Cena dokłada Clothesline. Cena rozpoczyna pogadankę z publicznością, Tyler natomiast wstaje i atakujeod tyłu Cene. Cena na kolanach, Black dokłada Grounded Superkick. Teraz odzyskuje swoje krzesełko i cios w plecy Johna. Kolejne uderzenie tym razem w głowę. Tyler podnosi Cene i wrzuca go do ringu. Cena leży już w ringu, a Tyler wyciąga spod ringu worek z pinezkami. No bardzo ciekawe, bo nie ma tutaj Abyssa. Black wchodzido ringu i jeszcze nie rozsypuje pinezek. Wchodzi na narożnik i będzie próba Corkscrew 450 Splash. Jednak, John Cena wstaje i wchodzi na narożnik za Tylerem.Walka na narożniku, Cena okłada Blacka punchami. Szykuje nam się Superplex. Tak jest. Superplex w pełni udany. Teraz obaj zawodnicy leża w ringu, a sędzia rozpoczynawyliczanie. 1....2....3...4 Podnosi się Cena. Bierze woreczek z pinezkami i rozsypuje je na środku ringu. Cena podnosi Tylera i Irish Whip, jednak Tyler go kontruje.Cena odbija się od lin i Shoulder Block. Black ląduje na pinezkach. Cena czeka aż Tyler wstanie i kolejny Shoulder Block. Były mistrz znów ląduje na pinezkach.Już bardzo obolały wstaje i otrzymuje od Ceny Protoplex. Znów na pinezki. Cena podnosi ręke i chyba będzie to na co wszyscy WFW Universe czekają. Cena macha na pożegnanieTylerowi, odbicie od lin i Five Knuckle Shuffle. Cena przez tą akcję ma wbite kilka pinezek w ręce, ale szybko je wyciąga. Co najważniejsze nawet nie leci mu krew.Sędzia wylicza Tylera 1...2...3...4...5...6 Tyler doczołguje się do lin i pomału wstaje. Cena w tym czasie zdążył wyczyścić stół komentatorski. Ciekawe co on nam szykuje.Cena próbuje powalić Blacka Clotheslinem, ale ten wykonuje Cenie Belly to Back Complete Shot. Cena na środku ringu leży na niektórych pozostałych pinezkach, Tyler odbija się od lin i Standing Shooting Star Press. Black udaje się za liny. Cena wstaje i otrzymuje Springboard Lariat. Tyler wychodzi z kwadratowego pierścienia i chyba szukaczegoś co może użyć przeciwko Johnie Cenie. Jednak jego wzrok utknął na schodkach. Tak jest. Z wielkimi problemami Tyler wrzuca metalowe schodki do ringu. Ale Cena, którybył liczony i sędzia doliczył do 8 zdążył wstać i już otrzymał prezent od Blacka. Tyler wchodzi na ring, ale otrzymuje uderzenie od Ceny. Tyler krwawi po tym uderzeniuschodkami. Cena podnosi Tylera i Attitude Adjustment na schodki. To już zapewne koniec Tylera Blacka w tym pojedynku. Ale Cena nie ma zamiaru tego kończyć.Wyrzuca Blacka z ringu i układa go na stoliku komentatorskim. Ale czego on szuka pod ringiem. Wyciąga drabinę. Cena rozstawia drabinę w ringu i szykuje nam się daleki lot.Tyler pomału się podnosi, a Cena wykonuje Diving Leg Drop Bulldog. Ale Black odsuwa się i Cena sam rozwala stół komentatorski. Coś nieprawdopodobnego. Teraz to Tyler wchodzina drabinę i mamy Corkscrew 450 Splash. Tym razem udany. Black wczołguje się do narożnika i kładzie drabinę w narożniku. Ale ustawia też krzesełko i jeden koniec podpierasię na drugiej linie ringu, a drugi koniec na krzesełku. Ciekawe do czego Tyler miałby to wykorzystać. Cena już pomału się podnosi. Tyler schodzi do niego. I walka rozpoczynasię po za ringiem. Cena ma przewagę. Po tym co zrobił mu Tyleron ma jeszcze siłę walczyć. Clothesline od Ceny, teraz Tyler zostaje wrzucony do ringu. Cena również tam wchodzii Irish Whip w narożnik. Cena wchodzi na narożnik i wynosi również ze sobą Tylera Blacka. Czy będzie Attitude Adjustment. Tak jest. Ale Tyler ląduje na własnej budowli. Drabina łamie się pod ciężarem Blacka. Sędzia wylicza 1...2...3...4...5...6...7...8...9...10 Koniec walki. Zwycięzcą zostaje John Cena.

[b]Ric Flair : O nie… Znowu on…
Jerry Lawler : Tak jest! Cena! Wiedziałem, ze nie zawiedzie moich oczekiwań. RIc powinieneś zrozumieć mnie. Przekonaj się do tego chłopaka , bo naprawdę wiele potrafi
Ric Flair : Na pewno nie więcej niż ja, jednak muszę przyznać, ze coś w tej walce pokazał.
Jerry Lawler : My jednak zapraszamy państwa na krótką przerwę. Po chwili wrócimy do WFW Slammy Awards!
Ric Flair : O! To ja akurat skoczę do wc!
[/b]

------------------------------------

[REKLAMY]

------------------------------------

Jerry Lawler : Wracamy po reklamach!
Ric Flair : Kolejna porcja emocji czeka na państwa i nas samych
Jerry Lawler : Co jeszcze mamy do zaoferowania?

Przenosimy się jednak na  backstage  gdzie widzimy Triple H'a, który szykuje się do wywiadu z Joshem Matthewsem .
Josh Matthews : Witam was wszystkich, jestem tu teraz z mistrzem wagi ciężkiej WFW . Hunter, ostatnio wyszła bardzo zagmatwana sytuacja, jesteś mistrzem wagi ciężkiej, a zarazem sługą Abyssa, to chyba nieunikniony konflikt ..
Triple H : Matthews, z wywiadu na wywiad zadajesz bardziej durne pytania . Patrz na mój pas, to zwalnia mnie ze wszystkich obowiązków dotyczących tego grubasa .
Josh Matthews : Ale GM powiedział że jeśli nie będziesz wypełniał poleceń Abyssa, zwolni Cię ..
Triple H : Dennis nie zwolni mnie, nie ma takiego prawa, tylko idiota zwalniałby championa .

Za Triple H'em pojawia się Abyss z zabandażowanym tyłem głowy .
Abyss : Oczywiście że Dennis ma prawo do zwolnienia Cię i jak nie wykonasz mojego polecenia, zrobi to bez najmniejszego zawachania .  No, no, no . Uderzać młotkiem swojego pana? Przez Ciebie opuściłem 3 gale i straciłem szansę na walkę o ten pas . To nie było mądre Paul ..
Triple H : Mogę zrobić to jeszcze raz Abyss .. I napeno nie będę wykonywał twoich pole..
Abyss : Stul się! I pocałuj moje buty .
Triple H : Po moim trupie..

W tym momencie Abyss rzuca się na Triple H'a i uderza go otwartą dłonią w twarz . HHH popycha go na reflektor, ale z tyłu atakuje go Chris Masters i zakłada na nim Masterlock, HHH wije się przez parenaście sekund po czym opada z sił, a Masters odchodzi z usmieszkiem . Abyss wstał, pewnie czerwony na twarzy, ale nie było tego widać przez maskę . Podniósł Triple H'a i wykonał na nim Chokeslam na betonową podłogę. Czy HHH będzie w formie na swoją walkę z Mastersem?.

Wracamy już na ring, gdzie rozpoczyna się druga czesc ceremonii Slammy Awards!


Dennis Rodman : Tym razem ja sam wręcze statuetkę osobie, która wygrała tę właśnie nagrodę. Kategoria : Najbardziej Ekstremalny moment roku. Zwycięzca może być tylko jeden – Abyss!  Dzięki odesłaniu Erica Bishoffa do szpitala!

W tym momencie Abyss wychodzi do publiczności i dosłownie wyrywa statuetkę z rąk Rodmana.

Abyss : Dziękuje

Podnosi statuetkę w górę i odchodzi na backstage

Ric Flair : Zawsze wiedziałem, że ten człowiek jest nienormalny, ale to mały szczegół
Jerry Lawler : Muszę przyznać, ze jego przemówienie było po prostu powalające
Ric Flair : Taaa tobie można bardzo łatwo zaimponować
Jerry Lawler : To był sarkazm Ric. Znasz takie słowo?
Ric Flair : Nie. I co z tego?
Jerry Lawler : Ehh na szczęście to tylko jedna noc… Zapraszamy państwa na drugą walkę dzisiejszego wieczoru. Triple Threat Divas First Blood match
Ric Flair : Kobitki! Na to czekałem!


----------------------

`It just feels right...` i na rampę wychodzi Lita
http://spc.fotolog.com/photo/12/23/113/ratedr_diva/1226701245331_f.jpg
a wraz z nią Matt Sydal.
http://www.rfvideo.com/images/zkn1_sydal_vol1.jpg

Rozlega się remix "New Foundation" i "Broken", do ringu zmierzają Natalya i Tara ubrane w koszulki z połówkami serca i napisem "BEST FRIENDS"
http://img.youtube.com/vi/LjC0F41Nx9M/0.jpg

Sędzia wyprosił z ringu Matta Sydala, rozległ się gong. Panie stanęły w trójkącie. Lita zerkała to na Tarę, to na Natalyę, po czym... wycofała się z ringu. Byłą TNA Knockout widocznie to zdenerwowało. Wyszła z ringu z zamiarem sprowadzenia mistrzyni do porządku, jednak na miejscu znalazł się Sydal. Osłonił ciałem swoją kobietę, choć dla Tary nie stanowiło to większego problemu. Jednym zdecydowanym odepchnęła bruneta, po czym złapała Litę za kark i kilkukrotnie trzepnęła jej twarzą o kant ringu. Natalya złapała jąza włosy i wspólnie wciągnęły ją na ring. Podniosły ją, po czym irish whipem cisnęły na liny. Gdy wracała, próbowała powalić je double clotheslinem, jednak one przechwyciły ją. Podwójny Suplex w wykonaniu Widows By Nature. Natalya założyła na Licie Surfboard, a Tara stanęła tyłem do nich, po czym zasygnalizowała Standing Moonsault. Sydal po raz kolejny próbował wmieszać się w walkę, stanął na brzegu ringu krzycząc coś do niej, jednak i z tym poradziła sobie świetnie - wyskakując odbiła się stopami o Sydala (coś a'la moonsault dropkick), po czym wykonała swoją koronną akcję lądując na Licie. Natalya w ostatniej chwili zdążyła puścić mistrzynię i wyśliznąć się spod niej - wyszła z tego bez szwanku. Przyjaciółki uścisnęły się zadowolone z ostatniej akcji, po czym blondynka podniosła nogi mistrzyni i krzyknęła. Założyła Sharpshootera. Tara dołożyła Bridging Reverse Chinlock. Lita piszczała, prawie od razu odklepała patrząc błagalnie na sędzinę. "Nie tędy droga, kochana, nie ta stypulacja" - zdawała się przekazywać mimika sympatycznego pana w koszuli w paski. Po chwili maltretowania rudej, dziewczyny puściły submissiony. Tara wyśliznęła się z ringu. Złożyła dwa krzesła i wrzuciła je do ringu.

Jerry Lawler : Dziewczyny pięknie współpracują.
Ric Flair : Co z tego? I tak wygra tylko jedna z nich, więc prędzej czy później zaczną się naparzać


Po chwili Tara znów była w ringu. Natalya wyprowadziła Roundhouse kick w stronę Lity, a Tara podniosła ją na fireman's carry, po czym wykonała Spider's Web (Swinging Sidewalk Slam) wprost na krzesło, jednak na mistrzynię było to za mało - ani śladu krwi. Sydal mógł tylko patrzeć, jak Wdowy maltretują jego partnerkę, w tym momencie tylko cud mógł jej pomóc. Natalya podniosła Litę za włosy, po czym wyniosła do powerbombu... Jednak mistrzyni kontruje! Hurricanrana! Natalya ląduje na krześle. Lita idzie za ciosem. Irish whip na Tarze... Skontrowany. Lita odbija się od lin, a Tara momentalnie chwyta za krzesło, jednak ruda unika zderzenia z siedziskiem. Odbija się od lin i wykonuje Springboard Moonsault... Jednak nie, Tara wyprowadza Superkick i Lita pada na matę. Brunetka usadziła Litę przed sobą, wbiła kolano w jej kręgosłup i zaczęła ciągnąć za ramiona, a w międzyczasie Natalya wyszła z ringu. Podniosła okrycie ringu i zajrzała pod konstrukcję w poszukiwaniu czegoś ciekawego. Wyciągnęła kij owinięty drutem kolczastym i wrzuciła na ring. Znalazła się również aluminiowa tacka, pinezki i deska do prasowania. Wśliznęła się na ring i rozsypała pinezki, po czym złapała za kij i podeszła do Lity, jednak ta, mimo ogromnego bólu, zdołała się wydostać i powalić Natalyę step-up enzuigiri, odbić się od lin i powalić Tarę Running Tornado DDT, wyrzucającym ją poza ring. Mistrzyni wzięła rozbieg, po czym wyskoczyła z suicide dive'm...

Jerry Lawler : Oh My God! Leci prosto na nas!

...jednak Tara odsuwa się i Lita trafia Sydala! Będą mieli o co się kłócić. Ruda momentalnie wstała i zaczęła się tłumaczyć, co było błędem - gdy tylko Matt nakazał jej wracać na ring, odwróciła się i odebrała kopnięcie knees lift od Tary. Natalya dorzuciła Michinoku Driver wprost na barierkę. Sydal, wyraźnie urażony nie pomógł swojej dziewczynie. Widows wrzuciły Litę na ring, jednak zanim weszły, ta zdążyła już wejść na narożnik i powalić obie Diving Crossbody wprost na rozsypane wcześniej pinezki. Te, powbijały się co prawda w ciała pań, jednak, o dziwo, żadna nie zaczęła krwawić. Tara wstała wściekła tak, jak wstaje HBK, podniosła Litę i wyniosła ją pod Widow's Peak. Bum. I mamy Widow's Peak wprost na krzesło. To musiało boleć! Mistrzyni leży, trzymając się za kolana, ale co to..? Natalya wchodzi na narożnik ! Tak! Mamy splash, ale... ląduje na kolanach Lity!

Ric Flair : Ja pierdole!
Jerry Lawler :Ric!!! Zmasowany atak to za mało dla mistrzyni Div, Wdowy muszą się postarać jeszcze bardziej.


Lita wstała zachwycona swoją kontrą. Obejrzała się, by zerknąć na Sydala - ten wciąż stał urażony. Widząc, że kochanka patrzy na niego, wystawił język. Jak małe dziecko.
Mistrzyni widocznie rozkojarzyła się widokiem ukochanego na tyle, iż nie zauważyła, że przeciwniczki zdążyły już wstać. Odwróciła się i z miejsca otrzymała Savate Kick od Tary, by potem nadziać się na Discuss Clothesline Natalyi. Publiczność momentalnie rozbudziła się, skandując "We want blood! We want blood!". Wdowy były chętne spełnić oczekiwania fanów. Tara pieszczotliwie rozłożyła drut kolczasty, a Natalya wyniosła Litę pod German Suplex... Ale co to ? Sydal podcina Anviletkę! Wściekła Tara podchodzi do lin, by skarcić gnojka, jednak znajduje się i coś dla niej - Lita wykonuje Russian Leg Sweep wprost na krzesło. WFW Champion wskakuje do ringu i powala hurricanraną... Sędziego! Odbija się od lin i wykonuje Double Helix! Rzuca na matę swój pas i pas Lity, po czym podnosi Natalyę i mamy Reverse STO wprost na złoto WFW Championship. Lita w tym czasie wyeliminowała Tarę za pomocą Twist of Fate, również na pas. Dziewczyny krwawią, choć to nie wszystko, co kontrowersyjna para przygotowała dla nich. Oboje wchodzą na narożniki. W tym samym czasie wykonują Litasault i Shooting Sydal Press! Ale co robi Sydal? Zlizuje krew z twarzy Natalyi łapiąc ją przy tym za piersi...
Ric Flair : Co za erotoman! Ja tam chce!!!
Jery Lawler : Sydal wciąż mnie zadziwia. Przekracza wszelkie granice...

Matt zabiera swój pas i wyślizguje się z ringu, a Lita cuci w tym czasie sędziego. Ten po chwili wstaje, rozgląda się i ogłasza koniec walki.
Rozbrzmiał theme Lity. Ta wzięła do ręki pas i otarła z niego krew. Na ring ponownie wśliznął się Sydal i uniósł do góry rękę swojej kobiety i spojrzał na nią z głupkowatym uśmiechem. Ta błyskawicznie zabrała dłoń i spoliczkowała bruneta, po czym wyszła wkurzona z areny. Zatrzymała się jednak na rampie, gdyż zatrzymało ją „I can fly” i Dennis Rodman wyszedł na rampę. Przepuścił jednak Litę i zwrócił się do Sydala

Dennis Rodman : Chwila , chwila Matt. Pomogłes swojej kobiecie w walce, a nie powinieneś tego robić. Poniesiesz więc małe konsekwencje tego czynu. Zwycięzca bądź zwycięzcy dzisiejszego Main Eventu zmierzą się z Tobą o twój pas, a ja dam im ułatwienie. Ta osoba, która dzisiaj wygra będzie mogła wybrać stypulację dla waszego starcia. To wszystko co miałem Ci do powiedzenia. Możesz iść

Matt zabiera swój pas i niepocieszony odchodzi na backstage. Jednak Dennis Rodman zostaje na miejscu, ponieważ przyszykowana została już kolejna  statuetka! Dennis zagląda do koperty

Dennis Rodman : Tak więc czas na przyznanie kolejnej nagrody. W kategorii walka roku, zwycięzcą zostaje walka : Alberto Del Rio vs Matt Sydal!

W tym momencie słyszymy theme Alberto Del Rio, który zadowolony wychodzi do publiczności. W tym momencie zostaje jednak zaatakowany pasem przez Sydala, który przez chwile obija goi zostawia. Podchodzi do Rodmana i odbiera statuetkę. Nic nie mówiąc zły odchodzi na backstage

Ric Flair : Wooo! Dużo się dzieje! Kobitki pokazały na co je stać i Sydal pobił jednego z najlepszych zawodników tej federacji
Jerry Lawler : Mówisz o Alberto?
Ric Flair : Oczywiście staruszku, ze o nim
Jerry Lawler : Kiedy zrozumiesz, ze ty jesteś ode mnie starszy. To jednak nie ważne. Zapraszamy państwa na kolejną przerwę!


-----------------------------

[REKLAMY]

-----------------------------

Backstage..Widzimy niedawno przywróconego do federacji Shawn Michaelsa który idzie gdzieś korytarzem, po cichu sobie podśpiewując . Zaczepia go wracający z rozdania nagród  Matt Sydal .
Matt Sydal : Kontuzja wyleczona , dziadku ?
Shawn Michaels : Uważaj bo ty niedługo będziesz leczył swoją . Zresztą ty już jakąś leczysz .

HBK pokazuje na bandaż owinięty wokół żeber Sydala . Po czym mozno trąca go tam palcem co wywołuje ból u Matta .
Matt Sydal : Ręce przy sobie .. Wiesz co Ci grozi za zaatakowanie WFW Championa?
Shawn Michaels : Uświadom mnie ..
Matt Sydal : Ehm.. no cóż ..
Shawn Michaels : No właśnie dzieciaku .. Naucz się szacunku . Przez całe swoje życie nie będziesz tak utytułowany jak ja . Jestem legendą, a ty żółtodziobem .
Matt Sydal : Zauważże ten "żółtodziób ma pas ..
Shawn Michaels : To na niego uważaj i nie wchodź mi w drogę .

HBK odwraca się i idzie dalej, wściekły Matt Sydal stara się go zaatakować pasem, ale w tym momencie z góry spada na niego worek kartofli który pozbawia go przytomności . Z cienia wychodzi Edge, witany wielkim popem
Edge : Warto było poczekać i wydać 5,50 w Tesco, szkoda mi tylko tych ziemniaków .
Shawn Michaels : Edge, wcześniej chciałem Ci pomóc w walce .. Pamiętasz? Co o tym sądzisz? Bylibyśmy nie do powstrzymania !

Shawn wyciąga rekę w stronę Edga, ten uścisnął ją ale zaraz przeszedł do Edgecution pozbawiając HBK'a świadomości gdzie jest . Edge schyla się do Sydala .
Edge : Tak się manipuluje, chłoptasiu ..
Edge z uśmieszkiem odchodzi korytarzem ..

Jerry Lawler : A ten jak zwykle musi się pokazać
Ric Flair : Dobrze, ze go skarcił bo ten knypek chciał zaatakować mojego przyjaciela
Jerry Lawler : Zaraz zaraz Ric. Przecież sam go zaatakował
Ric Flair : No i co z tego?! Ty zawsze szukasz dziury w całym! Skończ już!
Jerry Lawler : Czas jednak na  kolejną walkę dzisiejszego wieczoru. No Holds Barred match , którego stawką będzie World Heavyweight Championship
Ric Flair : Ta… Zapraszam..y


-----------------------------

Jako pierwszy na ring zmierza warzący 116kg i mierzący 193cm wzrostu – World Heavyweight Champion – Triple H!!!

http://i2.pinger.pl/pgr79/635c2cb8001dd8b64b2b261e/Triple-H.jpg

Jego przeciwnik już w drodze na ring. Pochodzący z Los Angeles, California ważący 120kg i mierzący 193cm wzrostu „The Masterpiece” – Chris Masters!!!

http://www.devastationwrestling.com/images/masters2.jpg

No Holds Barred match, którego stawką jest tytuł mistrzowski czas zacząć.Gong i mamy pierwsze zwarcie. Niestety żaden z zawodników nie jest w stanie uzyskać przewagi, więc odpychają się od siebie.  Chris jednak szybciej chce przejść do ataku i rusza na przeciwnika powalając go przy tym ładnym Clothesline’m. Triple H podnosi się, jednak Masters nie przestaje na tym i mamy drugi Clothesline. Szybko podnosi swojego przeciwnika i mamy Irish Whip na liny. HHH odbija się od nich, Chris pochyla się w przód , a Hunter wykorzystuje to i kopie rywala mocno w klatkę piersiową. Mastersa aż przy tym odrzuciło. Triple H jednak przechodzi do ataku. Jest już za swoim rywalem i mamy założony Abdominal Streetch na środku ringu! Chris cierpi, jednak nie poddaje się. Hunter trzyma jednak dźwignie bardzo mocno odginając rękę przeciwnika daleko w tył. Masters po chwili jednak odrzuca lekko przeciwnika od siebie dodając ciosy wolną ręką w twarz. Hunter poluzowuje uchwyt, a wtedy Masterpiece przerzuca go sobie mocno przez ramię. Szybkie odbicie od lin i Big Boot w wykonaniu Mastersa. Podnosi teraz rywala i dokłada ładny Belly to Belly Suplex!  Triple H wstaje nie bardzo kojarząc fakty a już zostaje powalony potężnym Lariatem! : 1!...2!...Kick Out. Triple H wybija. To jednak za mało na tak klasowego zawodnika jakim jest The Game. Triple H podnosi się, jednak Masters szybko łapie go za rękę i sprowadza do parteru. Ładny obrót na ziemi i Hunter już siedzi a Chris zapina właśnie Shoulder Streetch. Kolano mocno wbite w plecy Huntera.  Triple H bardzo cierpi, jednak nie odklepuje. Tym bardziej nie miałby jak odklepać. Po chwili mocnego trzymania Hunter podejmuje walkę ze swoim rywalem i próbuje wstać. Chce się przekręcić, ale rywal lekko podnosi się i mamy potężny cios kolankiem w plecy przeciwnika. Hunter aż potrząsa głową niezadowolony. Podejmuje jeszcze raz wyzwanie i okręca się. Masters nieporadny trzyma w powietrzu obie ręce Huntera. Triple H kopie swojego przeciwnika w brzuch i dokłada ładny Gutwrench Suplex. Odpoczywa teraz przy linach trzymając się za plecy. Wychodzi z ringu i chwilę pod nim grzebie. Wyciąga po chwili swojego starego przyjaciela Jaśka! Wraca do ringu i z pomocą Sledgehammer’a uderza wstającego przeciwnika najpierw w brzuch , a następnie dobija go ciosem w plecy. Twarz Mastersa wykrzywił teraz wielki grymas bólu.  Masterpiece padł na podłogę, a Hunter tauntuje! Publiczność odpowiada mu, a Triple H zostawia przeciwnika i znów wychodzi z ringu. Wyciaga tym razem spod niego Kendo Stick i małą paczuszkę.  Masters podnosi się w ringu , jednak to za mało, żeby cokolwiek zrobić. Otrzymuje potężne uderzenie kijem od powracającego Huntera. Chris pada na ziemię a mistrz zaczyna go niemiłosiernie obijać!  Kij aż pęka nie wytrzymując nawałnicy ciosów. Triple H podnosi teraz ledwo żywego przeciwnika i wrzuca go do narożnika. Rozbieg i mamy ładny Turnbuckle Clothesline. Masters upada, a The Game wysypuje zawartośc pudełeczka przy jednym z narożników! Pinezki!  Podnosi po raz kolejny nieprzytomnego prawie mastersa. Przejście do Suplex Clutchu. Czyżby Suplex na pinezki! Tak jest! Masters w ostatniej chwili jednak zapiera się i chyba sam wykona Suplex w drugą stronę. Pinezki nie naruszone. Wyniesienie od Chrisa. Niemożliwe!!! Suplex Facebuster prosto na pinezki! Triple H odwraca się i widzimy masę pinezek wbitych w jego klatkę piersiową i okolice. Zaczyna obficie krwawić. Chris Masters tauntuje i wychodzi z ringu. Łapie metalowe krzesło, które ma pod ręką i wraca do kwadratowego pierścienia. Szybkie przełożenie krzesełka przez nogę rywala. Masters zaczyna skakać po krześle powodując ogromny ból w prawej nodze Huntera. Czyżby chciał spowodować kontuzje mistrzowi?  Masters odpuszcza i podnosi swojego przeciwnika. Wyniesienie w górę… Gorilla Press Slam na pinezki! Reszta pinezek wbija się w ciało zmęczonego World Heavyweoght  Championa.  Hunter cierpi. Masters przypina : 1!...2!...Shoulder Up!!! W ciało Chrisa również wbiło się kilka pinezek co spowodowało małe strużki krwi. Zły podnosi swojego rywala i mamy Irish Whip na liny. Szykuje się nam Back Body Drop! Nie! Triple H wykonuje Facebreaker Knee Smash!!!  Masters słania się jednak na nogach. Spinebuster!!! Triple H pokazuje nam, ze ta walka jednak zaraz się skończy. Podnosi swojego przeciwnika i? Pedigree!!! Niemiłosiernie zmęczony pinuje : 1!...2!...3! Triple H wygrywa i broni swojego mistrzostwa!

Ric Flair : Tak jak myślałem Triple H pokazał, ze Masters nie jest jeszcze gotowy na mistrzostwa i inne tego typu nagrody
Jerry Lawler : To była świetna walka, lecz nie mamy za dużo czasu aby o niej opowiadać, ponieważ przed nami kolejne przyznanie nagrody!
Ric Flair : Dennis Rodman już przy mikrofonie

Dennis Rodman : Drodzy państwo. Tym razem zostanie wyłoniony wrestler roku.  Wszyscy się ze mną zgodzą . Jednogłośną decyzją statuetka trafia w ręce WFW Championa – Matta Sydala!


Rozbrzmiewa theme Sydala i ten po raz kolejny wychodzi aby odebrać nagrodę. Widać, ze odczuwa już skutki ciosu workiem ziemniaków. Zabiera jednak głos

Matt Sydal : To już druga statuetka jaką dzisiaj odbieram. Jestem WFW Championem, moja kobieta obroniła dzisiaj swój pas, ja obronie swój już za chwilę. W dodatku posiadam już dwie statuetki, czego chcieć więcej? Widzisz Edge , ze nie możesz się ze mną równać. Era Matta Sydala dopiero się rozpoczyna. To co dla Ciebie jest sufitem, dla mnie jest podłoga i tak będzie przez cały czas. Możesz jedynie pomarzyć o moim pasie, ale wiedz , że nigdy go nie zdobędziesz

Matt schodzi z rampy w kierunku ringu, ponieważ czas na następną walkę

http://www.rfvideo.com/images/zkn1_sydal_vol1.jpg
  Sydal wchodzi do ringu z bandażem owiniętym wokół żeber . Wchodzi na narożnik gdzie tauntuje swoim pasem . Publika jednogłośnie reaguje heel heatem.

http://gamingring.com/news/wp-content/uploads/2010/04/abyss_34016.jpg

  I jego przeciwnik! Ważący 160 kg ! Z Cleveland, Ohio – The Monster, Abyss!
  Abyss spokojnym, lecz zdecydowany krokiem wchodzi na ring z Janice (deska z gwoździem) i torebką pełną pinezek . obie rzeczy kładzie w narożniku . Matt Sydal będzie walczył o przetrwanie . Na halę wychodzi Lita! Zdecydowała sie pomóc swojemu chłopcu po wcześniejszej kłótni .

  GONG!!
Panowie rozpoczynają batalię, Sydal chyba będzie chciał doprowadzić do klinczu i tak się po chwili staje, Matt dwukrotnie ładnie wykręca rękę potwora, ten jednak wykorzystuje swoją siłę i jak dziecko odpycha Sydala który ląduje w narożniku . Abyss rusza do ataku . Matt wolał się ulotnić .. Sydal poza ringiem . wyciąga spod ringu kendo stick . Abyss sięga  po Janice, więc Sydal zrezygnował z użycia marnego patyczka i wziął krzesło . Obaj w ringu . Abyss bierze zamach Janice! Sydal w porę się odsuwa, jednak Janice lekko drasnęła go w ramię . Sydal odpowiada potężnym uderzeniem krzesłem w tył głowy Abyssa, które powoduje to że  Monster uklęknął na ringu . Buzssaw kick wyłącza Abyssa na krótką chwilę . Matt stara się rozmontować Janice, co spotyka się z niespotykaną furią u Abyssa który częstuje kochanka Lity maczugą w plecy ! Lita rozpacza przy ringu kiedy Abyss wysypuje pinezki . Chce podnieść Sydala, ten jednak sprytnym kopnięciem w kolano wybija Monsterowi staw . Champion szybko wstaje i kilkakrotnie uderza Abyssa krzesełkiem, wiedząc że jego technika w tym starciu zawiedzie . Kilka łokci w kręgosłup dla Abyssa i ustawia go w narożniku by wykonać na nim hurricanranę w pinezki . Niestety Abyss utrzymał się na narożniku , a Sydal ląduje na macie wbijając sobie kilka pinezek w nogę . Matt zaskomlał z bólu, a Abyss podnosi go i wykonuje irish whip, Matt odbija się od lin ale przebiega Abyssowi pod ręką przy próbie jego clotheslinu, odbija się od drugiej liny, przeskakując moonsalutem za plecy Abyss przy okazji łapie go za głowę i wykonuje w locie potężne inverted ddt, głowa Abyssa dodatkowo ląduje na krześle i zaczyna obficie krwawić. Matt Sydal nawet z takiego brutalnego widowiska potrafi wyciągnąć piękno . Zadowolona rudowłosa zawodniczka wchodzi na apron przy dostać pocałunek od Sydala . Kiedy ma to nastąpić, słyszymy znajomą muzykę . „You Think You Know Me ..” Przerażony Matt przyjmuje pozycję do walki . Edge spokojnie wychodzi na arenę bezczelnie uśmiechając się do Matta Sydala, po czym powolutku zmierza do ringu . Abyss odpoczął i zaatakował od tyłu bruneta . Triple H nie chce dać Abyssowi wygrać i pomaga Mattowi wybiegając na arenę i atakując Edga, Lita jest strasznie zdezorientowana i nie wie co robić . Bierze kendo stick i uderza nim Abyssa w plecy, Potwór praktycznie tego nie poczuł ale odwrócił się w stronę Lity z mordem w oczach . Sydal wykorzystał to i wykonał low blow ! Tymaczasem poza ringiem trwa wymiana ciosów między Edgem a Triple H’em, góruje WH Champion . Rzuca Edga w schodki i wyjmuje spod ringu młotek . HHH wchodzi do ringu i uderza sledgehammerem Abyssa który zalewa się krwią . Sydal chce pinować ! Ale HHH uderza młotkiem sędziego ! Kompletnie nie wiadomo o co chodzi królowi królów . Sydal wstaje i ma pretensje do The Game’a za co obrywa młotkiem ! HHH nie zauważył że w ringu jest Edge, obraca się w jego stronę i Spear dla Triple H’a ! Chaos na WFW Slammy Awards ! Edge szykuje kolejny już Spear dla WFW Championa ! Lita wyciąga z ringu Matta . Uff.. Niewiele brakowało . Edge wychodzi za ring i szykuje się na Spear poza ringiem dla Sydala, bierze rozbieg i Matt Sydal ucieka w publiczność ! Edge z uśmieszkiem wychodzi z areny widząc jak Matt panicznie boi się konfrontacji z Rated R Superstarem i łaskawie pozwala mu dokończyć walkę z Abyssem . Sydal po dłuższej chwili wraca do kwadratowego pierścienia . Bierze rozbieg i Black Hole Slam, niestety Monster źle nakierował lecące ciało bruneta i Sydal nie trafił na morze pinezek ! To koniec Matta ! Ale Abyss nie pinuje ! Jest zbyt zmęczony ! Lita odetchnęła z ulgą . Wbiega na ring, podnosi Monstera i wykonuje na nim Twist Of Fate, nie wiem czy Abyss to odczuł, ale wyglądało że tak . Biegnie nowy sędzia ! Lita kładzie Sydala na Byssa i popędza sędziego do pinowania ! 1..2..2,9.. Abyss odpina! Lita łapie się za głowę, a Matt powoli wstaje . Wchodzi na narożnik i próba Shooting Sydal Press! Nie trafia! Abyss wchodzi na narożnik , będzie chciał wykonać clothesline z wyskoku! Kiedy Matt się podnosi, widzi swoją szanse ! Błyskawicznie wskakuje jednym susem na narożnik z Abyssem i wykonuje dewastująca i piękną Cyclorame na pinezki ! Nie ma sił na pin, jednak leży na przeciwniku i sedzia zaczyna odliczać : 1!...2!...Pin przerwany! Przez? Zamaskowaną postac. Lita nie wie o co chodzi i wchodzi do ringu. Masked Man podnosi Abyss’a i wyrzuca go z ringu. Tam zaczyna go obijać o bandy, słupki. Ciska nim o stół komentatorski, który pod wpływem ciosu łamie się. Abyss nie jest w najlepszej formie. Lita zajmuje się Sydalem i razem odchodzą na backstage. Abyss jednak dalej maltretowany, tym razem przy użyciu metalowego krzesła. Jego noga nie jest w dobrym stanie. Są już na rampie, gdzie Abyss słania się na nogach. Masked Man kładzie krzesło na rampę. Kopie w brzuch Abyss’a. Czyżbyśmy znali tę postać?! Killswitch na krzesło!!! Abyss zaczyna dodatkowo krwawić.  Sanitariusze zabierają go na noszach, jednak to chyba koniec Abyssa w WFW. Masked Man wraca do ringu i otrzymuje mikrofon. Ściaga maskę – Christian!

Christian : Tak to ja! Witam wszystkich Peeps zgromadzonych w hali. Spytacie pewnie dlaczego zaatakowałem Monstera? Dopiero po walce? Odpowiedź jest prosta. Miałem zamiar go wykończyć i spowodować aby nigdy nie powrócił na ringi tej ani innej federacji. Dlaczego? Abyss to człowiek, który lubi kontrolować ludzi i wydawać im polecenia, a z pewnością nikt z was tego nie lubi. Ja po prostu uprzedziłem fakty i postanowiłem samemu zająć się tą sprawą. Czas więc pożegnać Abyssa. Nadchodzi czas na Show! Na Peep Show!

Christian zostaje nagrodzony ogromnym cheerem i spokojnie odchodzi na backstage uśmiechając się

Jerry Lawler : Wow! To było coś!
Ric Flair : Zgadzam się. To co zrobił Christian naprawdę mi się spodobało. Też nie lubiłem tego grubasa
Jerry Lawler : Sama walka przysporzyła jednak wiele emocji i wrażeń
Ric Flair  Musze przyznać, ze ta…jak to się nazywało… No ten skok na końcu Sydala był całkiem niezły
Jerry Lawler : Cyclorama. Masz rację. Kolejna walka minęła i zbliżamy się do Main Eventu. Przed nami jeszcze tylko ostatnia nagroda!


Dennis Rodman już tradycyjnie z kopertą przy mikrofonie

Dennis Rodman : Ostatnią nagrodą tegorocznego Slammy Awards zostanie nagrodzona osoba, która zadrwiła sobie ze świąt przywracając na krótki czasu ustrój komunistyczny. Ktoś kto zaatakował mistrza i pretendenta. The Master Manipulator, Rated R Superstar – Edge!

”You Think you Know Me…” i Ege wychodzi spokojnie odebrać swoją statuetkę. Zabiera ją

Edge : Widzicie? Sydal? WFW Universe? Jestem tak krótko w tej federacji od powrotu. Jeszcze nie walczyłem, a już zbieram pochwały i nagrody. To coś czego wy  nigdy w życiu nie odczujecie ani nie będziecie w centrum. Niestety Sydal za chwilę pokonam moich przeciwników i za tydzień nie uchronisz się od walki tak jak to robiłeś jeszcze przed chwilą. Już za tydzień ta federacja pozna nowego championa.[/silver]

Edgeodchodzi na backstage w celu przygotowania się do walki!

--------------------------

[REKLAMY]

--------------------------
http://wweonline.pun.pl/_fora/wweonline/avatars/1545.png

We walk alone, the unknown, we live to win another victory .. Pochodzący z Manchesteru w Anglii i ważący 115 kg – Wade Barrett!
W drodze na ring uśmiechnięty Wade Barrett, zatrzymuje się przed schodkami i czeka na swojego partnera .

http://www.wwe1.pun.pl/_fora/wwe1/avatars/5.jpg

  Gong! I na ringu stoi Undertaker . Na ring wchodzi Wade Barrett . Pokazuje Undertakerowi by zdjął kapelusz I zrobił swoje charakterystyczne oczy .  Phenom chce to zrobić ale ..
  Edge tauntuje przed titnatronem, a w górę lecą petardy . Szybko wślizguje się na ring i rozpoczyna się brawl . Kilka punchy i Barrett obalony . Z Undertakerem wymiana ciosów trwa o wiele dłużej ale w końcu i Deadman ulega i ląduje na macie . Barrett i Undertaker już wychodzą poza ring by się naradzić . Wygląda na to że rozpocznie Undertaker . Barrett wchodzi na apron, a Taker do ringu . Edge naradza się ze swoim niewidzialnym partnerem, kto rozpocznie .. Wygląda na to że Edge . Tak, rozpocznie manipulator .
  GONG!
Słychać chanty „Edge”, choć mniejsza część publiki dopinguje Undertakera . Zwarcie, Undertaker od razu zaciąga Edga do swojego narożnika i zmiana z Barrettem . Zawodnik z Anglii kopnięciem w żebra pozbawia Edga tchu . Zmiana, Undertaker atakuje Edge w narożniku wściekłymi punchami . Zmiana i Barrett wykonuje irish whip, big boot . Pin 1..2..2,5 . Edge odpina . Obaj zawodnicy na nogach, ładny neckbreaker w wykonaniu Barretta . Zmiana z Takerem . Ten wchodzi i prezentuje na Edge’u leg drop . Kanadyjczyk nie jest w zbyt dobrym położeniu . Zmiana i Barrett atakuje przeciwnika kopnięciami po czym naciąga go przez kolano . Edge odczuwa wielki ból, ale zachęcany przez publikę - wstaje i przerzuca go przez kolano . ładny clothsline i zmiana ze swoim niewidzialnym partnerem . Ale ten chyba woli zostawić Edge w ringu bo zaraz oddaje Edgowi pierwszeństwo . Tymczasem zmiana Wade’a z Undertakerem . Obaj zawodnicy wyczuwają się przez chwilę i Taker wyprowadza kopnięcie w brzuch . Irish whip i chce go przerzucić nad sobą, ale Edge ląduje mu za plecami na nogach . Popycha go w corner i spear w narożniku! suplex i próba pinu na umarlaku . 1..2 , Taker odpina . Jednak szybko wstaje po ty by trafić na genialnie wykonany flapjack . Barrett próbuje interweniować ale zostaje szybko zgaszony przez Edga dropkickiem . The Undertaker na nogach . Próba ataku big bootem, ale Edge sprytnie przechodzi pod jego nogą i wykonuje Edge’o Matic . Phenom chyba uznał że czas się przegrupować i wyturlał się z ringu . Krótka narada z Barrettem . Taker już na ringu . Nie zastanawia się długo tylko atakuje Edga mocnym uderzeniem w twarz które natychmiast posyła opportuniste na ziemię . Podnosi go i ładny snake eyes . Zmiana z Barrettem, ale Edge chyba tego nie zauważył bo swoją uwagę zwraca na zmarłego . Duży błąd bo Wade sprytnie łapie go za nogi i wyciąga za ring gdzie bezlitośnie go okopuje, a potem z wielką siłą ciska o stalowy narożnik . Wygląda na to że Wade Barrett i The Undertaker wyszli z defensywy . Obija Edga o stół dla komentatorów i rzuca parokrotnie w barierkę dla widzów oraz schodki, po czym wrzuca go do ringu . Edge jednak wyprowadza uderzenie, odbija sięod lin ale Wade podrzuca go do góry i Kanadyjczyk spada torsem na ziemię wysokości dwóch metrów . Anglik dorzuca jeszcze splash i przechodzi do pinu . 1..2..2,5, za mało na Edga . Zmiana z Takerem który podnosi Rated R Superstar’a i wykonuje na nim ładny powerslam . Następnie zaciąga go w narożnik gdzie wchodzi na liny cały czas trzymając go za rękę . Chce skoczyć, ale Edge poczekał na właściwy moment i zrzucił go żebrami na liny, po czym zwalił go z nich potężnym big bootem . Ale co to ? Na arenę wbiega Matt Sydal ! Wade Barrett odwraca uwagę sędziego, a Matt Sydal stara się uderzyć Edga tytułem mistrzowskim ! Pudło! Edge się odchyla, A Sydal trafia na dewastującego Speara! Sydal zwija się z bólu i klnie jak kierowca ciężarówki . Jednak mistrz WFW zrobił co do niego należało bo odwrócił uwagę od Undertakera , Edga odwraca się w jego stronę i trafia na ramiona Deadmana! Tombstone Piledriver ! Pin ! 1..2..2,9 ! Edge kładzie nogę na linie! Niesamowite widowisko na WFW Slammy Awards i wspaniały Main Event ! Zmiana! Wchodzi wściekły Wade Barret ! Wynosi Edga pod Wasteland! Ale te ześlizguje mu się z ramion za plecy, odbija się od lin przy okazji zwalając z apronu Undertakera i Spear ! Edge pinuje ! 1..2..3 . Mamy zwycięzcę ! Matt Sydal nie dał długo cieszyć się zwycięstwem Edgowi . Zaczyna niemiłosiernie bić Edga który jest wyczerpany po wale i gaśnie w oczach . Sydal z wielkim trudem usadawia go na narożniku . Cyclorama?! Nie! Edge zwala go z narożnika na ring . Żebra Sydal znów ucierpiały, Edge schodzi z narożnika i wykonuje na Matt’cie Sydalu kolejnego Speara który teraz z grymasem bólu na twarzy osuwa się za ring kurczowo tuląc do siebie tytuł mistrzowski . Edge niszczy naszego mistrza po raz kolejny ! I zasłużenie tauntuje w narożniku z zawadiackim uśmiechem, podczas gdy Sydal wręcz na kolanach opuszcza arenę . Rozbrzmiewa theme Edge’a a ten zadowolony podąża  na backstage za Sydalem

[color=red]Jerry Lawler : To już wszystko!
Ric Flair : Slammy Awards się skończyło tak samo jak nasz czas w tej federacji
Jerry Lawler : Musimy się z państwem pożegnać
Ric Flair : Może jeszcze kiedyś się usłyszymy
Jerry Lawler : Z Dallas w Teksasie żegnają się z państwem
Ric Flair : Ric Flair…
Jerry Lawler : i Jerry „The King” Lawler!


Streak of The Rated R Superstar Edge :

1 Zwycięstwo
1 Remis
0 Porażek

Offline

 

#2 2011-01-02 18:15:01

 TheGame

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

24946455
Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 61
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Triple H i HBK
Wrestler w WFW: Triple H

Re: 2.1.2010 Dallas (TX) - WFW Slammy Awards

Bardzo dobra gala zdecydowanie 10/10!I do tego wygrałem


http://th184.photobucket.com/albums/x262/Vicissitude24/miscellaneous/DX-HHH_HBK.gif

Osiągnięcia:
1x mistrz świata wagi ciężkiej (obecnie)

Offline

 

#3 2011-01-02 18:26:09

cWORMb

http://img837.imageshack.us/img837/3441/adminhz.png

3376049
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 103
Punktów :   

Re: 2.1.2010 Dallas (TX) - WFW Slammy Awards

i se Monster już nie powalczy Zajebista gala !!!

Offline

 

#4 2011-01-02 19:53:57

 $trUsiu

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

12308787
Skąd: Tomaszowo
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 26
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: HBK KOFI MYSTERIO
Wrestler w WFW: HBK

Re: 2.1.2010 Dallas (TX) - WFW Slammy Awards

Zarąbista gala fajnie sie czytała ale powinienem jeszcze ja wkroczyć dobić Sydala oraz Edgeą XDD


http://img168.imageshack.us/img168/2578/hbkj.png
http://www.wrestlingvalley.org/wp-content/uploads/2009/03/hbk7bn1lf.gif

Offline

 

#5 2011-01-04 15:42:35

Lita

http://img408.imageshack.us/img408/279/writer.png

7943735
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 108
Punktów :   

Re: 2.1.2010 Dallas (TX) - WFW Slammy Awards

Hahaha, połowa gali - walka div xD


Queen of extreme, Litka is in the house .
http://i38.tinypic.com/24nnof9.png

Offline

 

#6 2011-01-04 20:19:51

 sydalsztajn

http://img207.imageshack.us/img207/5787/modx.png

25244096
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 38
Punktów :   
Wrestler w WFW: Matt Sydal

Re: 2.1.2010 Dallas (TX) - WFW Slammy Awards

Walka div to raczej 1/7 gali .

Offline

 

#7 2011-01-05 15:33:36

Lita

http://img408.imageshack.us/img408/279/writer.png

7943735
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 108
Punktów :   

Re: 2.1.2010 Dallas (TX) - WFW Slammy Awards

Nie płacz. To Ty masz rozszerzoną matmę.


Queen of extreme, Litka is in the house .
http://i38.tinypic.com/24nnof9.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shaolin-silkroad.pun.pl www.sound4u.pun.pl www.l2fenix.pun.pl www.biotechnologiakul.pun.pl www.b1.pun.pl