#1 2011-02-13 22:21:31

cWORMb

http://img837.imageshack.us/img837/3441/adminhz.png

3376049
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 103
Punktów :   

WFW 13.02.2011 r. Sunday Night Events

13.02.11
Cleveland, Ohio

http://www.thesportsroadtrip.com/cle2835.jpg

* Rozbrzmiewają fajerwerki i witamy kolejną galę WFW.

Paweł Borkowski: Z kolejnej gali WFW witają państwa Paweł Borkowski i ...
Andrzej Supron: ... Andrzej Supron.
Paweł Borkowski: Dzisiaj wracamy po miesięcznej przerwie spowodowanej absencją zawodników.
Andrzej Supron: No ciekawe w jakiej będą formie.
Paweł Borkowski: Najciekawiej zapowiada się pojedynek między Edgem a Mattem Sydalem o pas wFW.
Andrzej Supron: No bardzo ciekawe starcie. Przypominamy, także że ostatnio wrócił CM Punk.
Paweł Borkowski: Ciekawe czy weźmie udział w tej gali. A więc zaczynamy.

1. Buck Naked Match
Maria vs. Maryse

`It's like you don't know if you're dreaming... It's just so right...`

Na rampę wyszła była mistrzyni Div - Lita.

http://1.bp.blogspot.com/_4DZeuZWSETU/TQhyMcbzV5I/AAAAAAAABKE/Rn7eybiAO9U/s1600/wwe-lita_1196112268.jpg

Podbiegła do ringu, wśliznęła się na niego. Wzięła do ręki mikrofon, jednak publika przez dłuższy czas nie dała jej dojść do głosu, skandując "slut".
L: Zamknijcie się! Wszyscy, cisza! Trochę szacunku dla Divy Roku! Dla najwspanialszej mistrzyni wszech czasów! Dziś stoczę pojedynek z Wdowami. Problem jest jeden - nie mam jeszcze partnerki, a handicap match z nimi już przerabiałam. I choć wyszłam z niego zwycięsko, to nie bez szwanku. Wolno pozostały dwie panie, Maria i Maryse.Jedna z nich dostąpi zaszczytu walki u mego boku jeszcze dziś. Do dzieła pizdeczki, zachwyćcie mnie.

Ruda zeszła z ringu i usiadła przy stole komentatorskim.

`With legs like this` - na ring wchodzi Maria.
http://maria-kanellis.org/wordpress/wp-content/uploads/2009/06/52576_sd_511_photo_089_122_582lo.jpg

`Pourquoi?` - i na rampie znajduje się The Sexiest of Sexy, Maryse.
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSpiVXj38m0OMz-QZ95Ge9CaSB1g_5FhB-NZEsphogQdZ_B6UxE&t=1

Gong. Panie chwilę obchodziły się, wyczuwając przy tym. Zwarcie. Próbę siły szybko wygrywa Maryse, przepychając Marię do narożnika. Corner Foot Choke. Sędzia odlicza. 1..2..3...4.. Maryse puszcza ucisk, po czym wymierza przeciwniczce siarczysty policzek. Po chwili ponownie poddusza ją stopą. 1..2...3...4. Puszcza. Snapmare. Przyklęknęła za Marią i założyła 3/4 Facelock. Spojrzała na Litę - ta bawiła się swoimi piersiami.
PB: Nie wyglądasz na zainteresowaną.
L: Ciekawszą walkę to ja mam w łóżku... Sama.
AS: (zaślinił się) Mhhhgh... To się wytnie. Mój syn Pawełek...
PB: Lita, na kogo stawiasz?
L: Paweł, spójrz na nie. Ja nawet nie wiem, jak one się nazywają. A postawić to Ci może Maryse.
Blondynka momentalnie wstała. Wyślizgnęła się z ringu i poczęła wrzeszczeć coś po francusku. Zarzuciła włosami, po czym zrobiła gest "kobry".
AS: Zrobiło się gorąco.!
PB: My tu pitu-pitu, a tymczasem...
Maryse tyłem podeszła do ringu.. To był błąd! Nadziała się na baseball slide Marii. Rudowłosa od razu przeszła do rzeczy. Rzuciła się na przeciwniczkę punchując ją wściekle. Blondynka zdecydowanie odepchnęła ją od siebie, po czym nastąpił roll up i Camel Clutch. Maria szybko złapała się lin. Obie wstały prawie w tym samym momencie. Po raz kolejny próbowały zwarcia. Irish whip na Marii, ta odbija się od lin i wykonuje Crossbody. Dla Maryse było to za mało - szybko wstała. Maria w biegu, odbija się od naprzeciwległych lin i częstuje ją Hurricanraną... Kontra! Maryse wykonuje Spinning Side Slam Backbreaker. Akrylowymi paznokciami rozrywa bluzkę Marii, po czym zabrała się za spodnie, lez przeciwniczka w porę "obudziła się". Złapała Maryse za włosy i odepchnęła od siebie. Wstała. Axe Kick od Marii. Klęka przy Maryse. Ground 'n pound. Rozdziera górną część jej garderoby. Obie panie bez bluzek, temperatura rośnie z każdą sekundą tej walki. Maryse wychodzi z ringu zasłaniając się. Maria nie czeka, aż ta się uspokoi. Wchodzi na narożnik, wyskakuje i... trafia! Diving Crossbody. Ściąga spodenki Maryse.
PB: Gdyby to był bra & panties match mielibyśmy zwyciężczynię.
AS: Chcemy zobaczyć cycki!
L: To się wytnie...
Maria wrzuca do ringu blondynkę, ale gdy sama próbowała wejść, ta zahamowała ją stompem. Podniosła za włosy, po czym wykonała Forward Russian Legsweep i po chwili Maria była bez spodni. Szanse znów są równe, wyrównana jest również walka. Panie wstały, Maryse przeszła do wykręcenia ręki Marii, ta jednak skorzystała z pobliskich lin - odbiła się od nich, po czym publika ujrzała Springboard Arm Drag, Maryse ląduje w narożniku. Bronco Buster od Marii, a po chwili Maryse nie miała stanika.
AS: Piersi! Paweł! Piersi! 
L: (westchnęła z politowaniem) Andrzej, zobacz, te są dużo ładniejsze. (podniosła bluzkę).
AS: (zemdlał)
Utrata biustonosza musiała zaboleć i zmotywować Maryse. Szarpnęła Marię za włosy, po czym zaczęła szarpać ją i uderzać jej głową o matę. Podniosła ją, po czym wykonała French Kiss DDT... Jednak Maria łapie się za liny ! Maryse uderza karkiem o matę. Maria szybko przechodzi do rzeczy, jednak Kanadyjka ma w zanadrzu coś jeszcze : wsadza w oko Marii kciuk i ściąga jej biustonosz. Podnosi ją i irish whipem ciska ją do narożnika. Podbiega do niej, jednak rudzielec kontruje - mamy Headscissors Takedown wyrzucające Maryse za ring!
Lita wstaje od stołu komentatorskiego, gdy Maria zagaduje sędzię. Mamy Twist of Fate od Lity. Wrzuca nieprzytomną Maryse na ring, a Maria ściąga jej stringi.
PB :Mamy zwyciężczynię! Ale co robi Lita?!

Diva roku wślizgnęła się na ring i zaczęła kopać nieprzytomną Maryse, po czym weszła na narożnik. Litasault.
PB: Piękna kobieta, piękny moonsault... Tylko czemu tak paskudne okoliczności?
AS: (ocknął się) Coś mnie ominęło??
Maria i Lita kopały leżącą Maryse.
AS: Wygląda na to, że Lita wybrała dla siebie tag partnerkę.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________________________________________________________________________

2. Dance Off Match
HHH vs. HBK

- Do ringu zmierza Triple H

http://user7.poszkole.pl/site_images/old/2010/0127/3146881_1264576467.jpg

- Rozbrzmiewa "Sexy Boy" i HBK wchodzi do kwadratowego pierścienia.

http://www.goldwwe.pun.pl/_fora/goldwwe/avatars/21.jpg

- A więc zaczynamy starcie, a właściwie konkurs taneczny pomiędzy HBK'em, a HHH. Sędzia proponuje, aby zawodnicy zadecydowali, kto ma pierwszy zaczynać. zawodnicy, nie
mogąc się zdecydować postanawiają udać się do stolika komentatorskiego.

Andrzej Supron: Patrz Paweł, może my też weźmiemy w tym udział?
Paweł Borkowski: No coś Ty, Andrzej. Chociaż poloneza możemy zatańczyć.
Andrzej Supron: Hehehe. Wiesz, ciekawe jakby nas ocenili.
Paweł Borkowski: Może kiedyś w "Tańcu z gwiazdami"
Andrzej Supron: Kto wie.

HHH czyści stół komentatorski, a HBK bierze 2 krzesła. I zaczynają się siłować na rękę. A więc tak o to chcą rozstrzygnąć o tym kto będzie pierwszy tańczył.
HHH nie pozostawia złudzeń i wygrywa.


HHH: Proszę o podkład.HHH zaczyna tańczyć Electro Boogie. Cóż za ruchy. Kocie ruchy. On jest niesamowity. Co on wyczynia! Proszę zobaczyć, idealnie komponuje się z muzyką. Koniec czasu.
Teraz kolej na HBK'a.


HBK: Dajcie pierwszą lepszą piosenkę.Rozbrzmiewa "Baby" wiadomej nam osoby...

HBK: Co to do cholery jest. Proszę o normalną piosenkę. Nie o pianie koguta. Jak nie znacie dobrej muzyki to proszę o ... hmmm... "Smeels Like Teen Spirit"A więc "Nirvana" i Kurt Cobain. HBK zaczyna spokojnie taniec. Widać, że tańczy spokojniej od przeciwnika. Ale, co robi teraz HBK. Wskakuje na narożniki mamy salto
do tyłu, a do tego szpagat. Koniec muzyki. Teraz fani oceniają, kto wygrał.


*"I believe I can fly"

http://daveknot.files.wordpress.com/2009/12/dennis-rodman.jpg

Dennis Rodman: Nikt nie wygrał. Tańczyliście do kitu. Gdy tak widziałem te wasze wygibasy, wpadłem na pomysł. W końcu jestem GM'em i mogę robić co tylko chce.
Więc jesteśmy w Cleveland. A stąd pochodzi jeden z naszych wrestlerów czyli The Miz. Stąd także pochodzi LeBron James. Hej, hej. Dlaczego wygwizdujecie go.
Patrząc na was to nie dziwie się, że stąd odszedł. Ale do rzeczy. Zmieniam stypulację na Slam Dunk Match. Jako, że w konkursie wsadów występują 4 osoby to tutaj, też
tyle będzie. HHH vs. HBK vs. The Miz vs. znana tylko mi osoba. Znowu gwiżdżecie. 4 osobą będzie mój kolega. Nie gra już w koszykówkę, także się nie martwcie.
A oceniać będę ja. Żeby było szybko, macie tylko jeden wsad do zrobienia.

*"Awesome" i Miz wchodzi na rampę.

http://i176.photobucket.com/albums/w181/DragonSoulDirector/Other/TheMiz-2.png

Czekamy na czwartą osobę, ale się nie zjawia. Dennis rozpoczyna konkurs bez czwartej osoby. Pierwszy jest HHH. Rozpędza się i z całym impetem ładuje piłkę do kosza.
Obręcz ledwo co udźwignęła, jego ciężar. Wsad został oceniony na 7. Kolej na HBK'a. Ten wchodz na narożnik. Wyskok obrót 180 stopni i wsad. Kibice szaleją.
A Dennis ocenia wsad na 9. Teraz kolej na The Miza. Ten podobnie jak HHH rozbiega się, wybija się niczym Michael Jordan na linii rzutów osobistych i pakuje piłkę.
Wszyscy skandują: "The Miz, The Miz" A Dennis pokazuję tabliczkę z numerem 5. Rozlega się spore buczenie. Jakiś fan chce wbiec na arenę, ale zostaje zatrzymany.
Miz jest zdenerwowany.

"I believe I can fly"

*To Scottie Pippen !!! Scottie Pippen w drodze na ringoparkiet.

http://1.bp.blogspot.com/_ALgJmZKXivs/TCqqIfRjJfI/AAAAAAAAGKM/S-ZjFJk3QP4/s1600/Scottie+Pippen+Jet+Deal+Case+Verdict.jpg

Uścisk z Dennisem Rodmanem, i już wiadomo kto będzie ostatni w konkursie wsadów. Scottie każe Rodmanowi siąść na krzesełku przed koszem. Sam rozbiega się i przelatuje
nad siedzącym GM'em. Słychać jednak gwizdy oburzenia na trybunach. Dennis pokazuje tabliczkę z numerem 10. A więc Slam Dunk Match wygrywa osoba całkowicie
nie będącą w federacji.

The Miz: Dajcie mi mikrofon. Słuchajcie nygusy. Jesteście w moim rodzinnym mieście. Tu się wychowałem, a teraz odwalacie takie coś? Co to ma być Rodman. Myślisz, że
jesteś taki cwany. Prawda jest taka, że gdyby ktoś inny był tutaj GM'em to ja byłbym najlepszy. Byłbym WFW Championem. Nie jest mi to dane zrobić, gdy tą federacją,
rządzą tacy ludzie jak Ty. Gdyby nie Pippen to ja bym wygrał, because I am The Miz, and I'm AWESOME.

( W tym momencie Miz policzkuje Rodmana )

Dennis Rodman: Ty bachorze. Taki jesteś cwany. Mówisz, że byś wygrał. Ok, chcesz to będziesz miał. Pieprze to, że jesteśmy u Ciebie. Zrobimy trade. The Miz zmieni
się ze Scottie Pippenem. Tym samym Miz udajesz się na bezrobocie, a Ty Scottie witaj w WFW.

Miz kopie Rodmana i szykuje się Skull Crushing Finally, ale atakuje go Christian! Co on tutaj robi? Zaraz ma walkę z Tylerem Blackiem. Zresztą nieważne. Ważniejsze
jest to, że Miza już nie ma z nami. Witamy za to Scottiego Pippena.


___________________________________________________________________________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________________________________________________________________________


3. Normal Match
Christian vs. Tyler Black.

- Christian w drodze na ring.

http://tvmedia.ign.com/tv/image/article/840/840410/ChristianCageSmaller_1197322060.jpg

- Tyler Black kieruje się do ringu

http://pic.shuaijiao.com/images/pg10/20101207150103942086.jpg

Christian i Tyler Black już w ringu, sędzia decyduje rozpocząć pojedynek. Gong, zwarcie, widzimy ofensywną taktykę w wykonaniu Tylera, zaczyna on kopać swojego przeciwnika i zdecydowanie dominuje początek walki. Wykręcenie ręki, Christian jak na razie jest bezradny. Spinning Enzuigiri i Capitan Charisma zapoznaje się z matą. Black celebruję to chwilę, ale po chwili dokonuje nerwowy ruch i widzimy efektowny Standing Moonsault i przejście do pinu...1...2, odbicie. Były mistrz Wagi Ciężkiej zapina tylni headlock Christianowi. Kanadyjczyk powoli wydostaje się, wymierzając mocne cepy w tors oponenta. Podbródkowy i Tyler pada, następnie widzimy serię Cloteslineów w wykonaniu CC. Christian odżył, teraz on dominuje w pojedynku, wyrzuca teraz z ringu swojego przeciwnika. Kanadyjczyk szykuje się do akcji wysokiego ryzyka, taak, mamy piękny crossbody i Tyler jest w ogromnych opałach. Teraz jeszcze dostaje potężne uderzenia o barierki okalające przedsionek ringu. Christian "wrzuca" Blacka do ringu, sam wchodzi na 3 linę...Frog Splash! 1...2...nie ma! Minimalnie zabrakło. Christian sygnalizuje Killswitch. Tyler wstaje, ale unika finishera i odpowiada facebusterem. Sędzia liczy, obaj zawodnicy leżą na macie, 5....6....7....Christian i Black wstają, widzimy wymianę ciosów, punch za punch. Ostateczne słowo należało do Blacka, który uziemił przeciwnika. Wchodzi na 3 linę, próba 450 Splash...ale Christian odsuwa się i Tyler zalicza twarde lądowanie! Nie pozostało Captainowi Charismie nic innego, jak przypiąć oponenta i zainkasować zwycięstwo w tym pojedynku. I tak też się dzieje, sędzia liczy do trzech i pin fall. Zwycięzcą tej walki zostaje Christian!

___________________________________________________________________________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________________________________________________________________________

4. Divas Tag Team Match
Lita & Maria vs co-Divas Champions Widows By Nature

`It's like you don't know if you're dreaming... It's just so right...`

Na rampę wychodzi Lita, podbiega do ringu, wślizguje się na niego, wchodzi na narożnik i wykonuje taunt.
http://www.canoe.ca/WrestlingImagesL/lita_oct01.jpg

`With legs like this` - do ringu zmierza Maria.
http://maria-kanellis.org/wordpress/wp-content/uploads/2009/06/52576_sd_511_photo_089_122_582lo.jpg

Rozbrzmiał mix themów "New Foundation" i "Broken". Na rampę wyszły mistrzynie - Natalya i Tara, czyli Widows By Nature.
http://wrestlinglatino.com/wp-content/uploads/2010/10/Tara-TNA.jpghttp://cdn.bleacherreport.net/images_root/slides/photos/000/570/437/nattie_belt_display_image.jpg?1292513007

Z pasami na biodrach szybko podeszły do ringu przybijając po drodze piątki fanom. Natalya wślizgnęła się do kwadratowego pierścienia, Tara przeskoczyła nad górną liną, po czym obie weszły na narożniki i uniosły wysoko swoje pasy.

Po krótkiej naradzie obu drużyn w ringu zostały Tara i Maria. Ta pierwsza próbowała doprowadzić do zwarcia, jednak Maria usunęła się Tarze z drogi, odbiła się od lin i próbowała powalić przeciwniczkę Enzuigiri, jednak ta przechwyciła ją i wykonała potężny Powerslam, za czym szybko poszedł Standing Moonsault. Próbowała pinu - 1.. 2... Maria odbija. Wyślizgnęła się z ringu, jednak Natalya złapała ją i wrzuciła do ringu z powrotem, tam Tara przyciągnęła ją do siebie i zapięła Surfboard. Maria krzyczała z bólu, jednak w porę znalazła się Lita i przerwała dźwignię przyciągając Marię do ich narożnika, tam klepnęła ją w ramię i weszła do ringu. Spoliczkowała Tarę, kopnęła ją w brzuch i próbowała wykonać Snap DDT, jednak Tara była na to "za świeża". Odepchnęła od siebie Litę, po czym odbiła się od lin i próbowała wykonać Hurricanranę... Kontra! Lita przechwytuje ją i wykonuje Powerbomb, po czym próbuje pinu : 1..2... Tara odbija. Próbuje doczołgać się do swojego narożnika, by zmienić się z Natalyą, jednak Lita nie pozwala jej na to. Ciągnie ją za włosy na środek ringu, gdzie zapina Rear Naked Choke. Natalya szaleje w narożniku, tupie o apron, a za nią coraz głośniej dopinguje publiczność. Tara powoli uwalnia się z uścisku Ekstremalnej Królowej.. Wstaje i cofa się do narożnika, w który wbija się plecami miażdżąc tym samym Litę. Odwraca się przodem do niej i wyprowadza kilka kopnięć w brzuch swojej przeciwniczki. Snapmare. Robi mostek i zapina na Licie Bridging Reverse Chinlock. Lita jest bliska odklepania, gdy do ringu wchodzi Maria i przerywa submission! Na szczęście (?) w pobliżu znalazła się Natalya - częstuje Marię Discuss Clotheslinem, po czym wykonuje na niej Michinoku Driver II ponad linami. Wyskakuje za ring i zapina Marii Sharpshootera, a tymczasem w ringu Lita wchodzi na narożnik! Wyskakuje - Litacanrana dla Tary, jednak ta kontruje! Savate Kick dla Lity będącej w locie! Tara podnosi Litę i wynosi ją pod Widow's Peak, jednak Lita zachowuje trzeźwy umysł i kontruje to! Sunset Flip Powerbomb! Lita resztkami sił wchodzi na narożnik z zamiarem wykonania Litasaultu gdy...

`Pourquoi es-tu si belle?
Pourquoi tu bouges comme sa?
Pourquoi tu me fais mal?
Oooh, je me sens tout nu
Ooh Oui...`

...w stronę ringu biegnie Maryse! Zrzuca Litę z narożnika, ale czy sędzia to widział...?
PB: Sędzia ogłasza dyskwalifikację!
Widział! Maryse jednak wciąż mało - podnosi Litę, częstuje ją francuskim pocałunkiem, po czym zaczyna wściekle okładać. Do ringu podbiega Jeff Hardy!
AS: Co ON ma tu do roboty?
Charismatic Enigma odciąga Maryse od Lity i zaczyna potrząsać nią krzycząc coś. Spojrzał na nieprzytomną Litę, na Maryse i znów na Litę. Westchnął.


___________________________________________________________________________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________________________________________________________________________

5. Normal Match
RVD vs. Sheamus

- RVD wchodzi do ringu

http://www.studentsoftheworld.info/sites/sport/img/17528_rvd.jpg

- Sheamus w drodze na ring

http://img694.imageshack.us/img694/8370/sheamus.png

Rob Van Dam w ringu, jego przeciwnik - Sheamus - także. Zaczynamy pojedynek, The Whole F'n show wychodzi od razu z wysokim Dropkickiem i o dziwo to było skuteczne, Sheamus zamroczony. Rob idzie za ciosem, angry stompy wypychają z ringu Celtic Warriora. RVD wychodzi z ringu i tak wyprowadza mocny superkick w głowę przeciwnika. Teraz rozstawia krzesełko, ale sędzia się nie zgadza i zabiera krzesełko. CHwile nieuwagi sędziego wykorzystuje Sheamus, który Big Bootem wgniata oponenta w metalowe schodki. Publiczność łapie się za głowę, Sheamus brutalnie obija rywala, widzimy rozcięty łuk brwiowy, ale sędzia nie przerywa pojedynku. Teraz Celtycki Wojownik bierze na ramiona Roba i rzuca go z wysokości na stolik komentatorski. Sędzia upomina Irlandczyka, że kolejny taki wybryk będzie skutkował dyskwalifikacją. Chyba teraz wziął sobie to do serca i nie ryzykuje porażką. Wrzuca Van Dam'a z powrotem do kwadratowego pierścienia i tam zaczyna okładać go ground 'n' pound'ami. Sędzia rozdziela zawodników, upomina kolejny raz Sheamusa. Widzimy Irish Whip w narożnik i mocnym cloteslinem SHeamus wchodzi w rywala, który zatacza koło i dostaje jeszcze w nagrodę Bicykle Kick. 1....2...nie ma! Sheamus nie może uwierzyć, zaczyna kłócić się z sędzią, ale po chwili zaklada Domination Strech i RVD jest w poważnych tarapatach. Po kilku minutach jednak udaje się amerykanikanowi wyjść z tego uchwytu i Sheamus dostaje suplex! Robowi przypłyneła adenalina i teraz Celtycki Wojownik ma problem. Po kilku efektownych kopnięciach RVD, Sheamus padł na matę, ale Rob Van Dam też ucierpiał, trzyma się za kostkę w dodatku cała jego twarz jest zakrwawiona. Ile on sił włożył w ten pojedynek. Ale to jeszcze nie koniec, Rob nie może wejść na trzecią linę, więc wraca do Sheamusa, a ten atakuje go w krocze. Sędzia zdecydował dyskwalifikację! Wygrywa Rob Van Dam, ale co z tego, teraz Sheamus może się wyżyć na rywalu. Idzie po krzesełko, Rob wstał, ale ledwo trzyma się na nogach. Sheamus wymierza cios krzesełiem...ale chybia, Rob wykonuje superkick w stronę SHeamusa, trafił w krzesełko które uderzyło Irlandczyka. RVD wychodzi zwycięski, ale zmęczony.


___________________________________________________________________________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________________________________________________________________________


6. Barbed Wire Massacre
Edge vs. Matt Sydal

- Słychać zespół "Alter Bridge" i Edge w drodze na ring.

http://www.wwe-finisher.pun.pl/_fora/wwe-finisher/avatars/5.jpg

- Rozbrzmiewa theme Sydala, ale ten nie pojawia się na rampie.

"I believe I can fly"

http://www.toptenz.net/wp-content/uploads/2009/06/rs749dennis-rodman-rolling-stone-no-749-december-1996-posters.jpg

Dennis Rodman: Znowu gwiżdżecie. No ludzie. Nigdy nie lubiałem Cleveland. Kim wy jesteście? Może uspokoicie się tym, że jesteście najgorszą drużyną w NBA. (Spory heat).
Ale nie przyszedłem tutaj mówić o tym jak to nie było fajnie w Chicago Bulls. Matta Sydala, nie ma tutaj na gali. Długo się nie pojawiał w federacji, dlatego odbieram
mu pas WFW. Edge wiem, że jesteś pretendentem, ale dzisiaj walki o pas nie dostaniesz. Dzisiaj zmierzysz się z moim kolegą z Chicago. Jeżeli wygrasz to, możesz wybrać
przeciwnika, z którym zmierzysz się o pas WFW. Natomiast, jeśli przegrasz, to nie zawalczysz o pas WFW. To nie wszystko, zmieniam także stypulację tego matchu na
High Impact Tables Match. A teraz powitajmy mojego kolegę wprost z Chicago.

- Słychać theme CM Punka! I ten pojawia się w ringu.

http://wwwthisweek.blox.pl/resource/cmpunkkk.jpg

- Zaczynamy starcie o wybór przeciwnika do walki o pas, albo o pretendowanie do jego posiadania. High Impact Tables Match, czyli wygrywa osoba, która zrzuci przeciwnika
na stół z podwyższenia. Słychać gong. Edge i Punk zaczynają w zwarciu. Lepiej wychodzi z niego Edge. Kilka ciosów twarz i Punk ląduje na ringu. Jednak szybko się
podnosi i teraz on atakuje Edga. Irish Whip, ale Edge zmyka z ringu. Punk natomiast, także schodzi z ringu i wyciąga stół. Ale tutaj już czai się na niego Edge.
I kilka uderzeń krzesłem. Punk leży po za ringiem, a Edge wrzuca stół do ringu. Teraz schodzi i robi to samo z Punkiem. Mamy Irish Whip, Punk odbija się od lin, a
Edge wykonuje mu Flapjack. Edge zakłada Edgecator. Punk odklepuje, ale tutaj Edge tak nie wygra. Edge puszcza submission i tauntuje. Punk z małą pomocą lin wstaje.
Edge jest do niego odwrócony plecami i mamy Exploder Suplex dla Edga. Teraz to CM Punk zakłada Anaconda Vise Edge'owi. Edge też klepie w matę, ale to nic mu nie pomoże.
Punk wynosi Edga i mamy Irish whip. Edge ląduje w narożniku, a Punk szykuje się do Running High Knee. Jednak Edge odsuwa się i Punk sam ląduje w narożniku.
Edge szybko reaguje i wynosi Punka pod Electric Chair Drop. Kieruje się w strone rozstawionego stołu, jednak Punk wydostaje się z tego, w znajomym tylko jemu sposobie.
Tym samym Punk staje za plecami Edga, ten się odwraca i mamy High Kick. Edge ląduje na stole. Jednak to nie koniec walki. CM Punk ściąga, Edga ze stołu i wchodzi z nim
na narożnik. Czyżby szykowało się GTS z narożnika? Ale, teraz uwaga sędziego jest odwrócona gdyż, jakaś postać chce wdrzeć się na ring. Sędzia schodzi z ringu,
a przy nim pojawia się Lita. Więc czyżby tą postacią był Matt Sydal. Ale co robi Lita, strąca Punka i Edga na stół. Lita już uciekła w kierunku trybun, natomiast sędzia,
ogłasza koniec pojedynku. Więc chyba mamy remis. Ale wygrać powinna Lita, bo to ona strąciła obu zawodników na stół.

Dennis Rodman: Lita, Lita, Lita. Jeżeli myślisz, że po tym co zrobiłaś oddam pas Sydalowi, to jesteś w błędzie. Pasa mu nie oddam, tak jak i Tobie.
Zachowałaś się bardzo nierozważnie. Dlatego też Sydal nie zmierzy się za tydzień w walce o pas WFW. Edge, CM Punk, wasza walka ma wynik remisowy, i dlatego, Edge
zostajesz pretendentem i możesz wybrać przeciwnika do starcia Edge vs. CM Punk vs. wybrana przez Ciebie osoba. Przypominam, że możesz wybrać każdego oprócz Miza,
gdyż on jest zwolniony i jest beztalenciem jak Ci wszyscy ludzie z Cleveland. Kończmy już tą galę, bo ta hołota nie umie się zachować. Więc macie tydzień na
przygotowanie się do walki o pas WFW.


* Gala schodzi z anteny.

Offline

 

#2 2011-02-14 19:28:32

 $trUsiu

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

12308787
Skąd: Tomaszowo
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 26
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: HBK KOFI MYSTERIO
Wrestler w WFW: HBK

Re: WFW 13.02.2011 r. Sunday Night Events

nawet w porządku gala


http://img168.imageshack.us/img168/2578/hbkj.png
http://www.wrestlingvalley.org/wp-content/uploads/2009/03/hbk7bn1lf.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
cierpienie cytaty jan paweł ii www.demonchess.pun.pl Jak przenieść zapis gry na inną komórkę Jak zrobic serwer bez hamachi mt2? Pocisk na kogoś